Колектив співробітників Інституту українознавства ім.І.Крипʼякевича підтримує висунення книжки Миколи Ільницького на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка за 2022 рік

2022-01-04
Колектив співробітників Інституту українознавства ім.І.Крипʼякевича підтримує висунення книжки Миколи Ільницького «Читаючи, перечитуючи… Літературознавчі статті, портрети, роздуми»  (Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2019) на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка у номінації «Літературознавство і Мистецтвознавство» за 2022 р.


Завантажити оригінал





Читайте також:

2024-03-27

Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».


2024-03-25

14–17 березня 2024 р. старша наукова співробітниця відділу нової історії України, к.і.н. Наталія Мисак взяла участь у VI полоністичному конгресі у м. Дрездені (Німеччина). Понад 270 науковців з Німеччини, Австрії, Польщі, Фінляндії, США, Великобританії тощо репрезентували свої дослідження в галузі полоністики. Наталія Мисак взяла участь у панелі, присвяченій участі жінок у військових та парамілітарних формуваннях у Центрально-Східній та Північній Європі у 1910–1939 рр., виступивши із доповіддю «Перша світова війна і повоєнний час як арена боротьби українських жінок за гендерну рівність».


2024-03-21
Старший науковий співробітник відділу "Центр дослідження українсько-польських відносин" Інституту, кандидат історичних наук Любомир Хахула став ініціатором та модератором циклу семінарів «Між війною і миром: концепція реалізму в дослідженні Східної Європи (2008–2023)»

Оголошення:

Видання:

Модернізм в українській літературі ХХ – початку ХХІ століття: пам’ять, коди, практики: монографія