Оголошено додатковий конкурс для проведення прийому до аспірантури коштом фізичних / юридичних осіб (з відривом від виробництва) на 2022/2023 навчальний рік

2022-11-01
Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує додатковий конкурс для проведення прийому до аспірантури коштом фізичних / юридичних осіб (з відривом від виробництва) на 2022/2023 навчальний рік за спеціальністю 032 Історія та археологія.

В аспірантуру приймаються громадяни України, які мають кваліфікацію магістра.

Особи, що вступають до аспірантури, особисто подають такі документи:
-        заяву на ім’я директора Інституту;
-        особовий листок з обліку кадрів;
-        автобіографію;
-        науковий реферат (обсягом 1 авт. арк.), який доповнюється списком та ксерокопіями опублікованих наукових праць (за наявності);
-        копії диплома магістра (спеціаліста) та додатка до нього (особи, які здобули відповідну освіту за кордоном – копію нострифікованого диплома);
-       копію паспорта / ID-картки;
-       копію картки платника податків (ідентифікаційного коду);
-       у разі потреби документ про визнання особи органами медико-соціальної експертизи особою з інвалідністю;
-        копію або витяг з трудової книжки (за наявності);
-        фотокартки 3 × 4 (3 шт.);
-        копію військового квитка або приписного свідоцтва (для військовозобов’язаних);
-        рекомендацію Вченої ради закладу вищої освіти для вступу до аспірантури;
-        конверти з марками і домашньою адресою (2 шт.).

Документи приймаються тільки в повному комплекті.

Вступники до аспірантури проходять співбесіду на засіданні приймальної комісії Інституту та складають конкурсні вступні іспити зі спеціальної дисципліни та іноземної мови.

Прийом документів проводиться з 01 листопада до 10 листопада 2022 року.

Адреса: 79029, м. Львів, вул. Козельницька, 4 (к. 423).

Тел.: (032) 270-65-98; (032) 270-70-22


Читайте також:

2024-03-28
Вітаємо нашу колегу Ганну Дидик-Меуш, доктора філологічних наук, старшого наукового співробітника відділу української мови, з високою урядовою відзнакою. Зичимо реалізації подальших цікавих і важливих проєктів у гуманітаристиці загалом і в українському мовознавстві зокрема.

2024-03-27

Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».


2024-03-25

14–17 березня 2024 р. старша наукова співробітниця відділу нової історії України, к.і.н. Наталія Мисак взяла участь у VI полоністичному конгресі у м. Дрездені (Німеччина). Понад 270 науковців з Німеччини, Австрії, Польщі, Фінляндії, США, Великобританії тощо репрезентували свої дослідження в галузі полоністики. Наталія Мисак взяла участь у панелі, присвяченій участі жінок у військових та парамілітарних формуваннях у Центрально-Східній та Північній Європі у 1910–1939 рр., виступивши із доповіддю «Перша світова війна і повоєнний час як арена боротьби українських жінок за гендерну рівність».


Оголошення:

Видання:

Модернізм в українській літературі ХХ – початку ХХІ століття: пам’ять, коди, практики: монографія