Оголошено конкурс на заміщення посади молодшого наукового співробітника відділу археології

2022-11-21

Інститут українознавства

ім. І. Крип’якевича НАН України

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення посади, яка буде вакантною з 01 січня 2023 року

-        молодшого наукового співробітника відділу археології (0,5 шт. од.).

До участі в конкурсі на посаду молодшого наукового співробітника запрошуються доктори філософії (кандидати наук) та магістри за профілем відділу.

Прийом документів – 30 днів з дня оприлюднення оголошення на сайті Інституту українознавства ім. І. Крипʼякевича НАН України.

Документи (заяви про участь у конкурсі на ім’я директора Інституту, документи, що посвідчують особу, про освіту, науковий ступінь, вчене звання, автобіографію, особовий листок із обліку кадрів, копію трудової книжки, копію військового квитка (для військовозобов’язаних), список друкованих праць, публікацій) подавати у відділ кадрів.

Додаткову інформацію про вимоги до кандидатів та необхідні документи можна отримати за адресою:

79029, м. Львів, вул. Козельницька, 4 (к. 423)

тел.: (032) 270-70-22, 270-65-87

 



Читайте також:

2024-03-28
Вітаємо нашу колегу Ганну Дидик-Меуш, доктора філологічних наук, старшого наукового співробітника відділу української мови, з високою урядовою відзнакою. Зичимо реалізації подальших цікавих і важливих проєктів у гуманітаристиці загалом і в українському мовознавстві зокрема.

2024-03-27

Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».


2024-03-25

14–17 березня 2024 р. старша наукова співробітниця відділу нової історії України, к.і.н. Наталія Мисак взяла участь у VI полоністичному конгресі у м. Дрездені (Німеччина). Понад 270 науковців з Німеччини, Австрії, Польщі, Фінляндії, США, Великобританії тощо репрезентували свої дослідження в галузі полоністики. Наталія Мисак взяла участь у панелі, присвяченій участі жінок у військових та парамілітарних формуваннях у Центрально-Східній та Північній Європі у 1910–1939 рр., виступивши із доповіддю «Перша світова війна і повоєнний час як арена боротьби українських жінок за гендерну рівність».


Оголошення:

Видання:

Ad fontes. Джерела діалектологічних студій. (Серія Діалектологічні студії, т. 1(14))