Дайджест новин червня 2017 р.

2017-06-15

1 червня 2017 р. науковці Інституту М.Литвин, І.Соляр виступили з доповідями у Києві на Міжнародній науковій конференції “Революція, державність, нація : Україна на шляху самоствердження  (1917–1921 рр.)”.

---

6 червня 2017 р. у Львівському будинку вчителя відбувся круглий стіл, присвячений сучасним українсько-польським відносинам, на якому виступили науковці Центру дослідження українсько-польських відносин Інституту Л.Хахула, О.Піх.

---

6 і 13 червня 2017 р. в Івано-Франківську та Львові  відбулися робочі наради авторського колективу “Енциклопедії ЗУНР”, на яких обговорено концепцію та зміст видання. В їх роботі взяли участь науковці Інституту М.Литвин, І.Соляр, І.Патер та ін.

---

10 червня 2017 р. у Перемишлі відбувся зеленосвяточний похід громадськості та влади, який України та Польщі  до стрілецького Меморіалу в Пікуличах. У заході взяв участь директор Інституту М.Литвин, який також обговорив з директором Південно-Східного наукового Інституту в Перемишлі С.Стемпнем, доктором О.Колянчуком шляхи активізації українсько-польської наукової співпраці.

---

13 червня 2017 р.  директор Інституту українознавства ім.. І. Крип’якевича НАН України М.Литвин та директор Інституту історії Польської Академії наук підписали аплікаційну форму українсько-польського наукового проекту Україна – Польща: історична спадщина, історіографічні перспективи в рамках Угоди про наукове співробітництво між Національною академією наук України та Польською Академією наук. Документ передали до Відділу міжнародних зв’язків Президії НАН України.

---

Науковці Інституту М.Литвин та І.Соляр виступили з доповідями на Міжнародній науковій конференції “Людина і техніка у визначних битвах світових воєн ХХ століття”, яка відбулася 15–16 червня 2017 р. в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів).

---

29 червня 2017 р. у Львові відбулася Всеукраїнська наукова конференція “Витоки та становлення козацького руху на етнічних землях України”, співорганізатором якої виступив Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України. З доповідями виступили М.Литвин, О.Руда, Ф.Стеблій, П.Шкраб’юк.Читайте також:

2017-12-29
1 лютого 2018 року о 15.00 та 17:00 відбудуться захисти кандидатських дисертацій Анни Вараниці та Олексія Поповича.

2017-12-29
28 грудня відбулося розширене засідання вченої ради, на якому заслухано звіт про роботу Інституту, результати виконання планових та цільової науково-дослідних тем.

2017-12-29
26 грудня відбулася наукова конференція «Провісник незалежності: В’ячеслав Чорновіл – дисидент, державний діяч, мислитель».

Оголошення:

Видання:

Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Випуск 20