Презентація карти "Західно-Українська Народна Республіка. 1918-1923"

2019-02-28
26 лютого 2019 року в Музеї Української революції 1917-1921 рр. (Київ, колишня будівля Української Центральної Ради)  презентовано карту "Західно-Українська Народна Республіка. 1918-1923" (Київ, 2019). На презентації виступив керівник авторського колективу, завідувач відділу "Центр дослідження українсько-польських відносин" Інституту українознавства ім.І.Крип'якевича НАН України, доктор історичних наук М.Р.Литвин. У заході взяли участь науковці Інституту історії України НАН України, Інституту української археографії та джерелознавства ім.М.С.Грушевського НАН України, Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського НАН України, Національного музею "Меморіал жертв   Голодомору", Національного музею історії України, вищих навчальних закладів, вчителі гімназій, представники громадських організацій та преси ("Голос України" та ін.).

Литвин карта


Читайте також:

2024-03-28
Вітаємо нашу колегу Ганну Дидик-Меуш, доктора філологічних наук, старшого наукового співробітника відділу української мови, з високою урядовою відзнакою. Зичимо реалізації подальших цікавих і важливих проєктів у гуманітаристиці загалом і в українському мовознавстві зокрема.

2024-03-27

Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».


2024-03-25

14–17 березня 2024 р. старша наукова співробітниця відділу нової історії України, к.і.н. Наталія Мисак взяла участь у VI полоністичному конгресі у м. Дрездені (Німеччина). Понад 270 науковців з Німеччини, Австрії, Польщі, Фінляндії, США, Великобританії тощо репрезентували свої дослідження в галузі полоністики. Наталія Мисак взяла участь у панелі, присвяченій участі жінок у військових та парамілітарних формуваннях у Центрально-Східній та Північній Європі у 1910–1939 рр., виступивши із доповіддю «Перша світова війна і повоєнний час як арена боротьби українських жінок за гендерну рівність».


Оголошення:

Видання:

Українська еліта у другій половині ХІХ – на початку ХХІ століття: особливості формування, трансформація уявлень, інтелектуальний потенціал. Західні землі. Вибрані проблеми