Зустріч із Лауреатом Нобелівської премії

2019-03-11

1 березня 2019 року розширена вчена рада Львівського торговельно-економічного університету присвоїла звання почесного доктора лауреатові Нобелівської премії, відомому американському вченому українського походження Євгену-Зенону Стахіву. Від імені академічної спільноти гостя привітав старший науковий співробітник Інституту українознавства ім.І.Крип'якевича НАН України, доктор історичних наук Петро Шкраб’юк. Завідувач  відділу "Центр дослідження українсько-польських відносин",  професор Микола Литвин розпитав про родинне оточення вченого, зокрема про його батька, одного з чільних діячів визвольного руху в роки Другої світової війни.

Зустріч із Нобелівським лауреатомЧитайте також:

2019-05-19
5-6 червня 2019 р. у Києві відбудеться форум «Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах» до 100-річчя з дня народження О. Пріцака, І. Лисяка-Рудницького та 120-річчя з дня народження О. Оглоблина.
2019-05-18

11 жовтня 2019 р. у м. Львові відбудеться Міжнародна наукова конференція «Проблеми дослідження українського визвольного руху ХХ ст.» (до 90-річчя створення Організації українських націоналістів)».


2019-05-16
21 травня 2019 року в  Інституті українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України відбудеться IV наукова конференція "Українсько-польські відносини в контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)", на якій заплановано розглянути історичний контекст та особливості сучасних міжнаціональних та міждержавних польсько-українських відносин. 

Оголошення:

Видання:

Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Вип. 22.