Науковий семінар ""Між історією та філологією: як об'єднати літературну, культурну та суспільну історію Львова й Галичини?"

2019-04-22
2 травня 2019 об 11:30 у приміщенні Львівського музею історії релігії відбудеться науковий семінар, організований відділами нової історії України та української Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України спільно з Інститутом релігієзнавства - філією Львівського музею історії релігії. Тема наукового семінару "Між історією та філологією: як об'єднати літературну, культурну та суспільну історію Львова й Галичини?". Доповідач - доктор історичних наук, старший науковий співробітник відділу нової історії України Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України Роман Голик. Щиро запрошуємо усіх зацікавлених!  
  
Наукова семінар


Читайте також:

2019-05-19
5-6 червня 2019 р. у Києві відбудеться форум «Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах» до 100-річчя з дня народження О. Пріцака, І. Лисяка-Рудницького та 120-річчя з дня народження О. Оглоблина.
2019-05-18

11 жовтня 2019 р. у м. Львові відбудеться Міжнародна наукова конференція «Проблеми дослідження українського визвольного руху ХХ ст.» (до 90-річчя створення Організації українських націоналістів)».


2019-05-16
21 травня 2019 року в  Інституті українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України відбудеться IV наукова конференція "Українсько-польські відносини в контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)", на якій заплановано розглянути історичний контекст та особливості сучасних міжнаціональних та міждержавних польсько-українських відносин. 

Оголошення:

Видання:

Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Вип. 22.