Наказ "Про заходи щодо запобігання поширенню в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV"

2020-03-17

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ УКРАЇНОЗНАВСТВА ІМ. І. КРИП’ЯКЕВИЧА

 

НАКАЗ16

          

16 березня 2020 р.                                                                              м. Львів

 

Про заходи щодо запобігання поширенню

в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

гострої респіраторної хвороби,

спричиненої коронавірусом 2019-nCoV

 

Керуючись Розпорядженням Президії НАН України від 13.03.2020 р. № 162 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширеннюна території України гострої респіраторної хвороби,спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», відповідно допостанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24.01.2020 № 185 «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства охорони здоров’я України від 10.02.2020 № 292), від 25.02.2020 № 552 «Про затвердження та впровадження стандартів медичної допомоги при коронавірусній хворобі 2019 (COVID-19)», –


Н А К А З У Ю: 

1. Керівникам структурних підрозділів Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Н.М. Булик, В.С. Александровичу, І.В. Орлевич, М.В. Романюку, Н.В. Багнюк, Т.В. Пастуху, М.Р. Литвину:

1.1. Забезпечити дистанційний режим праці співробітників від 17.03.2020 до 03.04.2020 р. за індивідуальним планом.

1.2. Відтермінувати в окреслений період проведення конференцій, семінарів, нарад та інших заходів.

1.3. Припинити відрядження співробітників відділу за кордон та всередині країни, а також прийом іноземних громадян.

2. Вченому секретареві Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України О.І. Муравському:

2.1. Ознайомити співробітників Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України з особливостями законодавчого регулювання дистанційної форми праці.

2.2. Прозвітувати на найближчому засіданні Вченої ради Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України про виконання співробітниками Інституту індивідуальних планів та їх здобутки у період роботи в дистанційному режимі.

3. Заступнику директора з наукової роботи Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України О.А. Костюку:

3.1. Організувати роботу Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України таким чином, щоб мінімізувати  доступ на територію Інституту сторонніх відвідувачів.

3.2. Провести навчання співробітників Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.

4. Старшому інспектору відділу кадрів Н.Ф. Мисак:

4.1. Організувати відправлення у відпустку співробітників Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, які мають частково невикористані відпустки за минулі періоди.

4.2. Організувати відправлення у відпустку співробітників Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, які бажають використати чергову відпустку та мають на це право відповідно до законодавства.

5. Контроль за виконанням цього Наказу залишаю за собою.

 

Директор Інституту

доктор історичних наук                                     І.Я. Соляр

 

З наказом ознайомлені:

________________ О.І. Муравський

 

________________ О.А. Костюк

 

________________ Н.Ф. Мисак

 

________________ Н.М. Булик

 

________________ В.С. Александрович

 

________________ І.В. Орлевич

 

________________ М.В. Романюк

 

________________ Н.В. Багнюк

 

________________ Т.В. Пастух

 

________________ М.Р. Литвин

 

Файл з текстом наказу - за посиланням.Читайте також:

2022-07-27

В аспірантуру приймаються громадяни України, які мають кваліфікацію магістра, рекомендацію Вченої ради закладу вищої освіти на навчання в аспірантурі.


2022-06-27
27 червня 2022 р. на 71-му році життя відійшов у вічність доктор історичних наук, професор  Богдан Зіновійович Якимович.

2022-06-27
Форми міжнародної підтримки українських науковців

Оголошення:

Видання:

Хібеба Наталія. Бойківське весілля в текстах: обряд і слово