Рутар Христина Дмитрівна

молодша наукова співробітниця, маґістр філології

Народилася 8 червня 1992 року в с. Лагодів Перемишлянського району Львівської області. У 2009 р. закінчила Класичну гімназію при Львівському національному університеті імені Івана Франка. 

Упродовж 2009 – 2014 рр. навчалася на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «українська мова та література» і додатково – за спеціальністю «світова література». 

Упродовж 2015-2018 рр. навчалася в аспірантурі відділу української літератури Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, працювала над дисертацією «Травмована пам’ять в сучасному історичному українському романі» (науковий керівник – кандидат філологічних наук Данило Ільницький).

Від 2019 р. – молодша наукова співробітниця відділу.

Оголошення:
Новини:

Форум «Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах» до 100-річчя з дня народження О.Пріцака, І.Лисяка-Рудницького та 120-річчя з дня народження О. Оглоблина

5-6 червня 2019 р. у Києві відбудеться форум «Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах» до 100-річчя з дня народження О. Пріцака, І. Лисяка-Рудницького та 120-річчя з дня народження О. Оглоблина.Запрошуємо до участі у міжнародній науковій конференції «Проблеми дослідження українського визвольного руху ХХст.» (до 90-річчя створення Організації українських націоналістів)».

11 жовтня 2019 р. у м. Львові відбудеться Міжнародна наукова конференція «Проблеми дослідження українського визвольного руху ХХ ст.» (до 90-річчя створення Організації українських націоналістів)».

Видання:

Словник української мови ХVІ – першої половини ХVІІ ст. Випуск 17