Підпільні друкарні ОУН (1941-1953 рр.)

Стасюк Олександра Підпільні друкарні ОУН (1941-1953 рр.); Національна академія наук України, Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича. – Львів, 2011. – с. 295, іл.

У монографії висвітлено функціонування підпільних друкарень ОУН на українських землях періоду радянсько-німецької війни та у повоєнне десятиліття: показано структуру видавничо-технічної мережі та територію її поширення, описано способи облаштування та оснащення друкарень, простежено процес підготовки до друку та технологію друку підпільних видань, наведено статистичні дані стосовно кількості друкарень ОУН.

Видання здійснене завдяки фінансовій підтримці Канадського інституту українських студій (КІУС) Альбертського університетуДивіться також:

Микола Ільницький
Радянські виборчі кампанії в Західній Україні (1946-1950-роки)
Гряда І. Виробничий осередок IV ст. н. е. поблизу Львова – Луцьк: Волинські старожитності
Оголошення:
Новини:

Відбувся Зеленосвяточний похід громадськості України та Польщі до поховань вояків Армії УНР і ЗУНР на Українському військовому цвинтарі в селі Пікуличі

23 червня 2019 р.  відбувся Зеленосвяточний похід громадськості України та Польщі до поховань вояків Армії УНР і ЗУНР на Українському  військовому цвинтарі в селі Пікуличі під Перемишлем, у якому взяли участь науковці Інституту. 

Відбувся круглий стіл з нагоди 23-ї річниці Конституції України «Конституція України: історія та перспективи»

14 червня 2019 р. у Львові проведено Круглий стіл з нагоди 23-ї річниці Конституції України «Конституція України: історія та перспективи».