Василь Горинь: Бібліографічний покажчик

Василь Горинь: Бібліографічний покажчик / НАН України; Інститут українознавства ім. І.Крип'якевича; Уклад. Л. Кужель; Упоряд. і ред. М. Дубас; Відп. ред. Ф. Стеблій. - львів, 2008. - 100 с.: 19 с. іл.

Бібліографічний покажчик друкованих праць Василя Гориня пілготовлений до 70-річчя від дня народження відомого українського літературознавця, естета, історіософа.

У покажчику відображено основні етапи життя та наукової праці вченого, подано бібліографічний опис (хронологічний та алфавітний) книг, статей, рецензій та інших друкованих досліджень автора. Охоплено науковий доробок В. Гориня за 1967-2008 рр., описано літературу про його науково-організаційну і редакторську діяльність.

Бібліографічний підсумок багаторічної праці Василя Гориня розкриває творчий ужиток ученого в галузі україністики, зокрема таких її ділянок, як шашкевичезнавство та грушевськознавство.



Дивіться також:

Ястремська Тетяна. Традиційне гуцульське пастухування
Федун Петро – «Полтава». Концепція Самостійної України. Том 1. Твори
Гаврилів Т. Знаки часу. Спроби прочитання
Оголошення:
Новини:

Науковці Інституту українознавства взяли участь у серії науково-освітніх заходів «Мовознавці актуалізують»

У березні 2024 року науковці відділу української мови Інституту українознавства Національної академії наук України взяли участь у серії науково-освітніх заходів «Мовознавці актуалізують», які ініціювала катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка».

Історичні витоки та виклики новітньої російсько-української війни: матеріали міжнародної наукової конференції у Варшавському університеті

11–12 квітня 2024 р. у Інституті історії Варшавського університету відбулася міжнародна наукова конференція «Stosunki polsko-ukraińskie wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę: konteksty historyczne i współczesne», в якій взяли участь провідні історики та політологи Польщі та України, серед них наші колеги із відділу «Центр дослідження українсько-польських відносин».