Історії, прожиті тричі: події, документи, спогади

Шкраб'юк Петро. Історії, прожиті тричі: події, документи, спогади / Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України. – Львів: НВФ "Українські технології", 2015. – 444 с.

В цій книзі сотні різних історій про події та людей. Проте (якщо узагальнювати) найголовніші три: це історія України, історія роду та історія (біографія) автора. Ця триєдина історія і визначила характер видання, його змістову навантаженість і стилістичну динаміку.

Петро Шкраб'юк – письменник, доктор історичних наук, завідувач відділу української літератури Інституту українознавства ім. Івана Крип'якевича, лауреат Міжнародної премії Воляників-Швабінських (Нью-Йорк), обласної – ім. В'ячеслава Чорновола та Всеукраїнської – ім. Ірини Вільде; на його рахунку 25 книг поезії та документально-історичної прози. І закономірно, що він найбільше розповідає про себе, товаришів, працю, творчість, поїздки, про своє розуміння таємниці буття, реалій давніх і теперішніх. І знову ж таки – в контексті історії України і свого роду.

Отож – читайте! Бо це заразом книга про нас усіх.


Дивіться також:

Де твій дім, Одіссею?
Дозволені забави. Вірші / Жінка на ім'я Модеста. Оповідання
Українські краєвиди XVI–XVIII ст. Слово – текст – словник
Оголошення:
Новини:

IV наукова конференція "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

21 травня 2019 року  Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України організовує IV наукову конференцію "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури