Три ключі: мої рубаї

Шкраб’юк П. Три ключі: мої рубаї / Петро Шкраб’юк. – Львів: Місіонер, 2005. – 144 с.

Збірка Петра Шкраб’юка складається із трьох розділів релігійної і філософської лірики у формі маленьких чотирирядкових віршів – рубаїв. 

Ці вірші продовжують, розширюють і поглиблюють теми, які поет розробляє у попередніх книжках, передусім у збірці «Серед зір і людей» (2003). А це осмислення цінності й неповторності життя, захоплення дивоглядним розмаїттям природи, пошанування великих попередників і предків, усвідомлення своєї відповідальності перед сучасниками та історією. 

Таким чином збірка віддзеркалює цілісний християнсько-національний світогляд її автора, його художню майстерність і гуманізм. Цим вона цінна й приваблива.Дивіться також:

Лексикон львівський: поважно і на жарт
Іван Франко. Благовіщення. Порівняльний дослід біблійної теми
Поети Празької школи. Срібні сурми: Антологія
Оголошення:

26 лютого 2019 р. о 16.00 год.  відбудеться презентація карти "Західно-Українська Народна Республіка. 1918-1923", на якій виступить доктор історичних наук М.Р.Литвин.
Новини:

ІХ наукові читання імені академіка Я.Д.Ісаєвича

Читання відбудуться 7 березня 2019 року в Інституті українознавства ім.І.Крип’якевича.

Нові видання відділу української мови. «Слово – словник – корпус»

Збірник містить статті, які стосуються діалектного словникарства, його особливостей та основних аспектів становлення. У матеріалах порушено питання структурування та диференціації лексики українських говорів, проблеми її представлення в лексикографічних працях.