Три ключі: мої рубаї

Шкраб’юк П. Три ключі: мої рубаї / Петро Шкраб’юк. – Львів: Місіонер, 2005. – 144 с.

Збірка Петра Шкраб’юка складається із трьох розділів релігійної і філософської лірики у формі маленьких чотирирядкових віршів – рубаїв. 

Ці вірші продовжують, розширюють і поглиблюють теми, які поет розробляє у попередніх книжках, передусім у збірці «Серед зір і людей» (2003). А це осмислення цінності й неповторності життя, захоплення дивоглядним розмаїттям природи, пошанування великих попередників і предків, усвідомлення своєї відповідальності перед сучасниками та історією. 

Таким чином збірка віддзеркалює цілісний християнсько-національний світогляд її автора, його художню майстерність і гуманізм. Цим вона цінна й приваблива.Дивіться також:

Лексикон львівський: поважно і на жарт
Іван Франко. Благовіщення. Порівняльний дослід біблійної теми
Поети Празької школи. Срібні сурми: Антологія
Оголошення:
Новини:

IV наукова конференція "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

21 травня 2019 року  Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України організовує IV наукову конференцію "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури