"Апокрифи і леґенди з українських рукописів" у дзеркалі критики

«Апокрифи і леґенди з українських рукописів» у дзеркалі критики / Упорядкування, переклад (з німецької, польської, російської, чеської), передмова та примітки Ярослави Мельник; Львівський національний університет ім. І. Франка, Інститут франкознавства. – Львів: Логос, 2001. – 119 с.

Вихід у світ п’ятитомного корпусу «Апокрифів і леґенд з українських рукописів. Зібрав, упорядкував і пояснив д-р Іван Франко» (Львів, 1896-1910) викликав значний резонанс у європейських наукових колах. У цій книзі зібрано найважливіші критичні відгуки, які з’явилися на Франкове видання в українській і в європейській тогочасній періодиці. 

Цитати з давньогрецької (у тексті рецензії В. Істріна) переклав Тарас Лучук.Дивіться також:

Лексикон львівський: поважно і на жарт
Іван Франко. Благовіщення. Порівняльний дослід біблійної теми
Поети Празької школи. Срібні сурми: Антологія
Оголошення:
Новини:

Захист дисертації Туранського М. О. на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 03 - Гуманітарні науки за спеціальністю 032 - історія та археологія

24 вересня 2020 р. о 15.00 год. в  Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 03 - Гуманітарні науки за спеціальністю 032 - історія та археологія.

Результати таємного голосування, яке було проведено в рамках загальних зборів Інституту 10 вересня 2020 року

Оголошуємо результати таємного голосування, яке було проведено в рамках загальних зборів Інституту 10 вересня 2020 року.

1) Членом атестаційної комісії більшістю голосів обрано  ЗАНЕВИЧ Ольгу Євгенівну, кандидата філологічних наук, старшого наукового співробітника відділу української мови (Заневич О.Є. – 33 голоси, Коропецький Р.Р. –  20 голосів).

2) Підтримано кандидатуру  члена Вченої ради Інституту ПАСТУХА Тараса Васильовича, доктора філологічних наук, завідувача відділу української літератури («за» - 50 голосів, «проти» - 3).

Вітаємо Ольгу Євгенівну і Тараса Васильовича!

Дякуємо всім за співпрацю!