Сварожі лики. Археологічно-релігієзнавчі нариси з історії Західної України

Микола Бандрівський. Сварожі лики. Археологічно-релігієзнавчі нариси з історії Західної України. Львів: Логос, 2002. - 102 с.: іл.

У збірнику розповідається про маловідомі факти відкриття кам’яних язичницьких ідолів, що в різний час були знайдені на Західній Україні, робиться спроба розшифрувати загадкові наскельні зображення в Карпатах. 

Розповідається про унікальний скарб золотих речей ранньоскіфського часу, знайдений у минулому столітті на Тернопільщині.

Збірник розрахований на вчителів, студентів, а також для всіх, хто цікавиться історією рідного краю.Дивіться також:

Лексикон львівський: поважно і на жарт
Іван Франко. Благовіщення. Порівняльний дослід біблійної теми
Поети Празької школи. Срібні сурми: Антологія
Оголошення:
Новини:

Захист дисертації Туранського М. О. на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 03 - Гуманітарні науки за спеціальністю 032 - історія та археологія

24 вересня 2020 р. о 15.00 год. в  Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 03 - Гуманітарні науки за спеціальністю 032 - історія та археологія.

Результати таємного голосування, яке було проведено в рамках загальних зборів Інституту 10 вересня 2020 року

Оголошуємо результати таємного голосування, яке було проведено в рамках загальних зборів Інституту 10 вересня 2020 року.

1) Членом атестаційної комісії більшістю голосів обрано  ЗАНЕВИЧ Ольгу Євгенівну, кандидата філологічних наук, старшого наукового співробітника відділу української мови (Заневич О.Є. – 33 голоси, Коропецький Р.Р. –  20 голосів).

2) Підтримано кандидатуру  члена Вченої ради Інституту ПАСТУХА Тараса Васильовича, доктора філологічних наук, завідувача відділу української літератури («за» - 50 голосів, «проти» - 3).

Вітаємо Ольгу Євгенівну і Тараса Васильовича!

Дякуємо всім за співпрацю!