Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Вип. 22.

Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Вип. 22. Львів: Ін-т українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, 2018.

У збірнику вміщено статті та публікації матеріалів з досліджень нових археологічних пам’яток України та Центрально-Східної Європи, наукові розробки територіально-хронологічних проблем і культурно-історичних аспектів; висвітлено окремі питання духовної культури; розглянуто питання історії археології.

 Головний редактор: Олександр Ситник, д.і.н., професор

Заступник головного редактора: Наталя Булик, к.і.н.

Відповідальний секретар: Олена Томенюк, к.геогр.н.


РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ:

д.і.н. Віра Гупало (Україна);к.і.н., ст. дослідник Юрій Демиденко (Україна); к.і.н., ст.н.сп. Лариса Кулаковська (Україна), професор, доктор наук Пшемислав Макаровіч (Польща); професор, доктор наук Марта Полтовіч-Бобак (Польща); д.і.н. Вадим Степанчук (Україна); доктор філософії Петр Шкрдла (Чехія); к.і.н. Руслан Коропецький (Україна); канд. арх. Юрій Лукомський (Україна); Володимир Петегирич (Україна); професор, доктор наук Чопек Сильвестр (Польща); професор, доктор наук Ян Махнік (Польща)

ISSN 2223-1218Дивіться також:

Оголошення:
Новини:

Відбувся Зеленосвяточний похід громадськості України та Польщі до поховань вояків Армії УНР і ЗУНР на Українському військовому цвинтарі в селі Пікуличі

23 червня 2019 р.  відбувся Зеленосвяточний похід громадськості України та Польщі до поховань вояків Армії УНР і ЗУНР на Українському  військовому цвинтарі в селі Пікуличі під Перемишлем, у якому взяли участь науковці Інституту. 

Відбувся круглий стіл з нагоди 23-ї річниці Конституції України «Конституція України: історія та перспективи»

14 червня 2019 р. у Львові проведено Круглий стіл з нагоди 23-ї річниці Конституції України «Конституція України: історія та перспективи».