Затверджено перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних посад

2022-01-21
Відповідно з Примірним положенням про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2018 р. № 404, розпорядженням Президії НАН України № 553 від 04.10.2018 р та Положенням про порядок заміщення вакантних посад наукових працівників в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України від 25.10.2018 р. затверджено перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних посад: 

- старшого наукового співробітника відділу історії середніх віків (0,5 шт. од. за сумісництвом):
д-р арх., доц. Диба Ю. Р.

- наукового співробітника відділу історії середніх віків (0,5 шт. од. за сумісництвом): 
к.іст.наук, доц. Ільків-Свидницький М. М.,
к.іст.наук Лоштин Н. Т, 
к.іст.наук Смерека Б. В.

- наукового співробітника відділу історії середніх віків (1,0 шт. од.): 
д-р філос. Гуль О. В.

- старшого наукового співробітника відділу «Центр дослідження українсько-польських відносин» (0,5 шт. од. за сумісництвом):
к.філол.наук Трофимук М. М.,
к.іст.наук, ст. дослідник Хахула Л. І.

- наукового співробітника відділу української літератури (1,0 шт. од.):
к.філ.наук, доц. Філоненко Н. М.

- наукового співробітника відділу археології (1,0 шт. од.): 
к.іст.наук Яковишина Я. М.

- провідного редактора відділу історії середніх віків (1,0 шт. од.): 
Габрук А. М.



Читайте також:

2024-03-28
Вітаємо нашу колегу Ганну Дидик-Меуш, доктора філологічних наук, старшого наукового співробітника відділу української мови, з високою урядовою відзнакою. Зичимо реалізації подальших цікавих і важливих проєктів у гуманітаристиці загалом і в українському мовознавстві зокрема.

2024-03-27

Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».


2024-03-25

14–17 березня 2024 р. старша наукова співробітниця відділу нової історії України, к.і.н. Наталія Мисак взяла участь у VI полоністичному конгресі у м. Дрездені (Німеччина). Понад 270 науковців з Німеччини, Австрії, Польщі, Фінляндії, США, Великобританії тощо репрезентували свої дослідження в галузі полоністики. Наталія Мисак взяла участь у панелі, присвяченій участі жінок у військових та парамілітарних формуваннях у Центрально-Східній та Північній Європі у 1910–1939 рр., виступивши із доповіддю «Перша світова війна і повоєнний час як арена боротьби українських жінок за гендерну рівність».


Оголошення:

Видання:

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України: історія, імена, ідеї