Коли розпадеться Росія? Ефір на Радіо "НВ" за участі наукового співробітника Інституту Павла Артимишина

2022-04-14
Як історично формувалася територія Росії? Якими методами московські правителі захоплювали чужі території? Як релігія стала основою для концепції “русского мира”? Чому ліберальна імперія авторства Чубайса є такою ж небезпечною як путінізм? Чи існує зараз ймовірність розпаду Росії? і які регіони найбільш "схильні до сепаратизму" в сучасній Росії?

Про Росію як клаптикову імперію розмірковують на Радіо "НВ" історик Віталій Ляска та Павло Артимишин, кандидат історичних наук, науковий співробітник відділу нової історії України Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України.Читайте також:

2022-05-23
7 жовтня 2022 р. у Львові відбудеться традиційна наукова конференція «Проблеми дослідження українського визвольного руху (до 80-річчя створення Української повстанської армії)». Основними напрямками роботи наукового форуму є:

2022-05-16
29 квітня 2022 р. Президія Національної академії наук України прийняла Розпорядження № 219"Про результати атестації молодих вчених – стипендіатів НАН України та конкурсу на здобуття стипендій НАН України для молодих вчених на поточні вакансії". 

2022-04-22

Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського запрошує до участі в роботі Вісімнадцятих Біографічних читань, які відбудуться 9 червня 2022 року о 10.00.


Оголошення:

Видання:

Діалектологічні студії. 13. Збірник пам'яті Наталі Хобзей