Сучасні моделі біографічних реконструкцій: вісімнадцяті біографічні читання

2022-04-22

Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського запрошує до участі в роботі Вісімнадцятих Біографічних читань, які відбудуться 9 червня 2022 року о 10.00.

Читання присвячені розгляду різноманітних моделей біографічних реконструкцій, як уже представлених світовими та вітчизняними практиками, так і тих, що є потенційно можливими в сучасному соціокультурному просторі.

До участі в роботі Читань запрошуються вчені наукових установ, закладів вищої освіти та спеціалісти бібліотек, архівів, музеїв, видавництв.

Передбачається обговорення таких проблем:

Ø Зміст і форма в біографічних реконструкціях: пошук оптимальних алгоритмів дослідження, репрезентації, комунікації;

Ø Конфігурація біографічних репрезентацій: зміна пріоритетів на тлі соціокультурних перетворень світу;

Ø Сучасні моделі біографічних студій (біографія-реконструкція, біографія-інтерв’ю, біографія-фікшн, візуалізована біографія, колективна біографія тощо);   

Ø Український мемуарій та епістолярій: перепрочитання крізь оптику поколіннєвих, часових і соціальних комунікацій;

Ø Новітні форми і методи розбудови електронних ресурсів біографічної інформації: світовий та вітчизняний досвід.

Читання проходитимуть у змішаному форматі. У разі продовження строків воєнного стану Читання відбудуться в режимі онлайн, про що учасників буде поінформовано додатково.

Завантажити оригінал

Читайте також:

2022-05-23
7 жовтня 2022 р. у Львові відбудеться традиційна наукова конференція «Проблеми дослідження українського визвольного руху (до 80-річчя створення Української повстанської армії)». Основними напрямками роботи наукового форуму є:

2022-05-16
29 квітня 2022 р. Президія Національної академії наук України прийняла Розпорядження № 219"Про результати атестації молодих вчених – стипендіатів НАН України та конкурсу на здобуття стипендій НАН України для молодих вчених на поточні вакансії". 

2022-04-22

Дорогі Друзі! Шановні Колеги! Сердечно вітаємо Вас та Ваші родини зі Світлим Воскресінням Христовим! Добра, миру, спокою, гармонії, натхнення, а передусім – перемоги нашій Україні!


Оголошення:

Видання:

Діалектологічні студії. 13. Збірник пам'яті Наталі Хобзей