Конкурс для проведення прийому до аспірантури

2022-07-27

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує конкурс для проведення прийому до аспірантури на місця державного замовлення (з відривом від виробництва) на 2022/2023 навчальний рік за спеціальністю 032 – Історія та археологія.

В аспірантуру приймаються громадяни України, які мають кваліфікацію магістра, рекомендацію Вченої ради закладу вищої освіти на навчання в аспірантурі.

Особи, що вступають до аспірантури, особисто подають такі документи:

-        заяву на ім’я директора Інституту;

-        особовий листок з обліку кадрів;

-        автобіографію;

-        науковий реферат (обсягом 1 авт. арк.), який доповнюється списком та ксерокопіями опублікованих наукових праць (за наявності);

-        копії диплома магістра (спеціаліста) та додатка до нього (особи, які здобули відповідну освіту за кордоном – копію нострифікованого диплома);

-       копію паспорта / ID-картки;

-       копію картки платника податків (ідентифікаційного коду);

-       у разі потреби документ про визнання особи органами медико-соціальної експертизи особою з інвалідністю;

-        копію або витяг з трудової книжки (за наявності);

-        фотокартки 3 × 4 (3 шт.);

-        копію військового квитка або приписного свідоцтва (для військовозобов’язаних);

-        рекомендацію Вченої ради закладу вищої освіти для вступу до аспірантури;

-        конверти з марками і домашньою адресою (2 шт.).

 

Документи приймаються тільки в повному комплекті.

Вступники до аспірантури проходять співбесіду на засіданні приймальної комісії Інституту та складають конкурсні вступні іспити зі спеціальної дисципліни та іноземної мови.

Прийом документів проводиться з 01 серпня до 10 вересня 2022 року. Зарахування до аспірантури – з 01 листопада 2022 року.

Адреса: 79029, м. Львів, вул. Козельницька, 4 (к. 423).

Тел.: (032) 270-65-98; (032) 270-70-22Читайте також:

2023-10-02
Відділ української літератури Інституту українознавства ім.І.Крипʼякевича 17 жовтня об 11:00 проводить круглий стіл «Як сприймати тексти неоднозначних українських радянських письменників». 

2023-10-01
26 вересня 2023 р. інститут відвідав колишній вчений секретар інституту, кандидат історичних наук Богдан Грабовецький (нині мешкає у Канаді) й зустрівся із давніми колегами  Володимирем Петегиричем, Юрієм Лукомським, Миколою Литвином, Дарією Романовою. У спогадах розповів про взаємини батька, доктора історичних наук Володимира Грабовецького із Іваном Крип’якевичем, Ярославом Дашкевичем, Ярославом Ісаєвичем. Принагідно зауважив, що у Львові побував на презентації фільму «Довбуш», де режисер Олесь Санін ствердив, що до роботи над цим історичним трилером його заохотив у свій час історик Володимир Грабовецький.

2023-10-01
21−22 вересня 2023 р. відбулися XVI Українсько-польські зустрічі у Яремчі (Івано-Франківська область), організатором яких стала низка українських та польських науково-освітніх закладів і фондів. Його багатолітній учасник завідуючий відділу «Центру дослідження українсько-польських відносин» Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України, доктор історичних наук Микола Литвин проаналізував традиції українсько-польської військової взаємодопомоги, актуалізував можливості та перспективи співпраці силових структур і громадськості обох країн під час нової російської агресії проти України. Водночас презентував польським та українським колегам нову колективну працю інституту «Росія – Україна: зради, союзи, війни», до написання якої залучено провідних науковців країни; розповів про нові наукові проекти інституту.

Оголошення:

Видання:

Воєнно-політичні інтереси України в ієрархії суспільних пріоритетів (кінець ХХ – початок ХХІ століття)