Запрошуємо до участі в ХІ Наукових читаннях імені академіка Ярослава Ісаєвича

2023-02-17

Шановні Колеги!

Інститут українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України запрошує до участі в

ХІ Наукових читаннях імені академіка Ярослава Ісаєвича на тему:

«Культура в контексті війни»,

які відбудуться 30 березня 2023 р.

Оргкомітет просить до до 15 березня 2023 р. на електронну адресу inukr@inst-ukr.lviv.ua подати таку інформацію:

‒        прізвище, ім’я;

‒        місце праці, посада, науковий ступінь;

‒        контактний телефон;

‒        тема доповіді.

Про формат зустрічі буде повідомлено 20 березня.

Результати наукових читань будуть опубліковані у фахових виданнях Інституту українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України.

Тексти надсилати до 1 квітня 2023 р. на електронну адресу ukraina.iuk@gmail.com

Вимоги до оформлення статей – за покликанням

https://www.inst-ukr.lviv.ua/uk/publications/materials/ukraina/

(див. «Подання» > «Вимоги до подання»).


З повагою

оргкомітетЧитайте також:

2023-03-14
13 березня 2023 року у Львові презентовано Спеціальний рапорт Еміграційної платформи ЕВЛ та Студіум Східної Європи Варшавського університету "Воєнні біженці з України. Рік в Польщі". У презентації взяли участь науковці відділу "Центр дослідження українсько-польських відносин" Інституту українознавства ім. І.Крип'якевича НАН України. Дискусію викликало неточне формулювання терміна "воєнні біженці", а також відсутність у проєкті будь-яких згадок про історичну спадщину нинішніх переселень. Результати досліджень польських та українських науковців буде опубліковано у фаховому виданні Інституту "Україна-Польща: історична спадщина, суспільна свідомість".

2023-03-13
5 березня 2023 р. відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу членів МАН, на якому найкращих молодих істориків відзначено грамотами дирекції Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України. Член журі, завідувач відділу "Центр дослідження українсько-польських відносин" Інституту, проф. Микола Литвин розповів молодим дослідникам та педагогам області про традиції Інституту і заохотив молодих науковців після завершення вищих навчальних закладів вступати до аспірантури Інституту.

2023-03-09
Разова спеціалізована вчена рада Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Луцик Ірини Павлівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія.

Оголошення:

Видання:

Гупало Віра. Бернардинський монастир у Дубні та фунеральна культура волинської шляхти в XVII – першій половині ХІХ століття ( за матеріалами археологічних досліджень)