Відбулася XVIII Міжнародна наукова конференція "Археологія заходу України"

2023-05-24

Цьогоріч травневий Львів вісімнадцятий раз зібрав археологів з України, Польщі, Німеччини на Міжнародну наукову конференцію "Археологія заходу України". Після ковідних обмежень і року повномасштабної війни археологічна спільнота потребувала живого спілкування, можливості поділитися результатами досліджень та жвавих дискусій. Свідченням цього є робота учасників конференції упродовж двох днів засідань до пізнього вечора та понад 50 виголошених доповідей. Третій день археологи провели у звичному для себе середовищі - на археологічних пам'ятках. Учасники конференції мали змогу відвідати Стільське та Ілівське городища, де чудову екскурсію та гостинний прийом організували співорганізатори конференції.

Про археологію, музейництво, війну і науку в умовах війни багато говорили на засіданнях і в кулуарах. Дякуємо кожному, хто долучився до цього важливого наукового форуму організацією, участю, підтримкою і добрим словом! Дякуємо ЗСУ, що мали змогу безпечно засідати у чудовому залі НТШ, а не в бомбосховищах!

З вірою у Перемогу чекаємо наступних наукових зустрічей!

Фото - Олена Томенюк та Дмитро Павлів


  АЗУ 2023


Читайте також:

2025-03-19
Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України», Інститут історії України НАН України, Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича запрошують до участі у VIII Всеукраїнській конференції молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих учених».

2025-03-18
18 березня 2025 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 35.222.01 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича Національної академії наук України, м. Львів відбувся публічний захист дисертації Ющука Володимира Леонідовича «Суспільно-політичні та соціокультурні процеси у Волинському воєводстві Другої Речі Посполитої (на прикладі Любомльського повіту)», представлену на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.01 – історія України.

2025-03-17
Відповідно до Примірного положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад державної наукової установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2018 р. № 404, розпорядження Президії НАН України № 553 від 04.10.2018 р та Положення про порядок заміщення вакантних посад наукових працівників в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України від 25.10.2018 р. затверджено перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних посад:

Оголошення:

Видання:

Вісьтак–Посівнич О. І. Суспільно-географічні дослідження українських вчених Галичини у міжвоєнний період 1919-1939 рр.