Захисти дисертацій Пилипчука Я.В. та Короля В.В.

2019-10-11

12 листопада 2019 року о 14.00 на засіданнях спеціалізованої вченої ради Д 35.222.01 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та Інституту народознавства НАН України відбудуться захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук за спеціальностями 07.00.01 – історія України та 07.00.02 – всесвітня історія та на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.05  - етнологія:

·       Пилипчука Ярослава Валентиновича “Соціальна історія кипчаків у IX - XIII ст.”.

·       Короля Василя Васильовича "Народна демонологія гуцулів Закарпаття".

Місце проведення: м. Львів, просп. Свободи, 15.

Із текстами дисертацій можна ознайомитися у бібліотеці Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України (79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4).

Автореферат дисертації Пилипчука Я.В. на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук

Текст дисертації Пилипчука Я.В. на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук

Відгук офіційного опонента, члена-кореспондента НАН України, доктора історичних наук, професора Моці О.П.

Відгук офіційного опонента, доктора історичних наук, професора Добролюбського А. О.

Відгук офіційного опонента, доктора історичних наук, професора Рубеля В. А. 

Автореферат дисертації Короля В.В. на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук

Текст дисертації Короля В.В. на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук

Відгук офіційного опонента, доктора історичних наук Мовної Уляни Василівни

Відгук офіційного опонента, кандидата історичних наук Войтович Надії МиколаївниЧитайте також:

2019-12-09
Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар відділів нової історії України та української літератури Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України та Інституту релігієзнавства - філії Львівського музею історії релігії.

2019-12-09

28 листопада 2019 р. у стінах Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка відбувся черговий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича, співорганізаторами якого також були Львівський медієвістичний клуб та Інтердисциплінарні студії «Per Aspera». Доповідачкою була Ірина Луцик – аспірантка відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, яка виголосила доповідь на тему «[І] прилучився він до предків [своїх]»: Русько-візантійський контекст поховального обряду».


2019-11-25

21–22 листопада 2019 р. у Львові відбулася конференція “Релігійно-культурні процеси в країнах Центрально-Східної Європи: випробовування війною”. Організаторами події були Інститут релігієзнавства – філія Львівського музею історії релігії та Інститут українознавства ім. І. Крип`якевича НАН України за особливого сприяння Ірини Орлевич. В події взяли участь як українські дослідники, так і польські колеги.


Оголошення:

Видання:

Киричук О., Орлевич І. Львівський Ставропігійський інститут ( 1788–1914). Роль у суспільно-політичному, культурному та релігійному житті українців Галичини