Діалектологічні студії. 6: Лінгвістичний атлас: від створення до інтерпретації

Діалектологічні студії. 6: Лінгвістичний атлас – від створення до інтерпетації / Відп. ред. П. Гриценко, Н. Хобзей. – Львів: Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАНУ, 2006. – 432

У статтях збірника висвітлено питання лінгвогеографічного й ареального дослідження мовних явищ (лексичних, акцентуаційних, морфологічних, синтаксичних), порушено проблеми створення та прочитання лінгвістичних атласів. 

Збірник містить традиційні рубрики: матеріали (діалектні й етнографічні тексти), огляди й рецензії, хроніку.

Для фахівців-філологів, культурологів, етнографів і всіх, кого цікавлять проблеми функціювання української мови та її говорів.

ISBN 966-02-3933-5 (вип. 6)
ISBN 966-02-2707-8 (серія)Дивіться також:

Діалектологічні студії. Випуск 11. Слово-словник-корпус
Діалектологічні студії. 9: Запозичення та інтерференція
Діалектологічні студії. 8: Говори південно-західного наріччя
Оголошення:
Новини:

Наказ "Про заходи щодо запобігання поширенню в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV"

Керуючись Розпорядженням Президії НАН України від 13.03.2020 р. № 162 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширеннюна території України гострої респіраторної хвороби,спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», 

Приймаються статті до друку у черговому номері періодичного наукового збірника відділу новітньої історії «Новітня доба»

До друку приймаємо раніше не опубліковані наукові статті, публікації документів і пам’яток, бібліографічні та джерелознавчі огляди, рецензії на нові видання, повідомлення про наукові події, які належно оформлені відповідно до вимог.