Голоси нічні і денні: на хвилях радіо "Незалежність"

Шкраб'юк П. Голоси нічні і денні: на хвилях радіо "Незалежність" / Петро Шкраб’юк. – Львів: НВФ "Українські технології", 2009. – 224 с.

Радіо "Незалежність" вже 18років виходить в ефір, несучи людям правду про українську історію та сьогодення. Це один з найкращих регіональних ЗМІ в Україні. 

Про особливості створення та діяльності Радіо, різні суспільно-політичні колізії та гіркі втрати, взаємини з обласним радіо й телебаченням і розповідає ця книга. Водночас це і спогади про дитинство й навчання творця "Незалежності", його однокурсників та автора цієї праці – письменника, доктора історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України. 

Оскільки описані в книзі події є часткою нашої загальної історії, то, сподіваємося, що пізнати її захочуть усі ті, хто ще не втратив інтересу до цієї історії і до читання взагалі.Дивіться також:

Лексикон львівський: поважно і на жарт
Іван Франко. Благовіщення. Порівняльний дослід біблійної теми
Поети Празької школи. Срібні сурми: Антологія
Оголошення:
Новини:

IV наукова конференція "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

21 травня 2019 року  Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України організовує IV наукову конференцію "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури