Голоси нічні і денні: на хвилях радіо "Незалежність"

Шкраб'юк П. Голоси нічні і денні: на хвилях радіо "Незалежність" / Петро Шкраб’юк. – Львів: НВФ "Українські технології", 2009. – 224 с.

Радіо "Незалежність" вже 18років виходить в ефір, несучи людям правду про українську історію та сьогодення. Це один з найкращих регіональних ЗМІ в Україні. 

Про особливості створення та діяльності Радіо, різні суспільно-політичні колізії та гіркі втрати, взаємини з обласним радіо й телебаченням і розповідає ця книга. Водночас це і спогади про дитинство й навчання творця "Незалежності", його однокурсників та автора цієї праці – письменника, доктора історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України. 

Оскільки описані в книзі події є часткою нашої загальної історії, то, сподіваємося, що пізнати її захочуть усі ті, хто ще не втратив інтересу до цієї історії і до читання взагалі.Дивіться також:

Лексикон львівський: поважно і на жарт
Іван Франко. Благовіщення. Порівняльний дослід біблійної теми
Поети Празької школи. Срібні сурми: Антологія
Оголошення:
Новини:

Х НАУКОВІ ЧИТАННЯ ІМЕНІ АКАДЕМІКА Я.Д. ІСАЄВИЧА

3 березня 2019 року о 10.00 год. в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України відбудуться Х наукові читання імені академіка Я.Д. Ісаєвича (Львів, вул. Козельницька, 4, конференційна зала, 3 поверх).

"Львівська академічна археологія (1940-2020)": до 80-річчя відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України

18 лютого 2020 р. о 13:00 у відділі археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України відбудеться круглий стіл "Львівська академічна археологія (1940-2020)": до 80-річчя відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України.