Голоси нічні і денні: на хвилях радіо "Незалежність"

Шкраб'юк П. Голоси нічні і денні: на хвилях радіо "Незалежність" / Петро Шкраб’юк. – Львів: НВФ "Українські технології", 2009. – 224 с.

Радіо "Незалежність" вже 18років виходить в ефір, несучи людям правду про українську історію та сьогодення. Це один з найкращих регіональних ЗМІ в Україні. 

Про особливості створення та діяльності Радіо, різні суспільно-політичні колізії та гіркі втрати, взаємини з обласним радіо й телебаченням і розповідає ця книга. Водночас це і спогади про дитинство й навчання творця "Незалежності", його однокурсників та автора цієї праці – письменника, доктора історичних наук, старшого наукового співробітника Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України. 

Оскільки описані в книзі події є часткою нашої загальної історії, то, сподіваємося, що пізнати її захочуть усі ті, хто ще не втратив інтересу до цієї історії і до читання взагалі.Дивіться також:

Лексикон львівський: поважно і на жарт
Іван Франко. Благовіщення. Порівняльний дослід біблійної теми
Поети Празької школи. Срібні сурми: Антологія
Оголошення:

26 лютого 2019 р. о 16.00 год.  відбудеться презентація карти "Західно-Українська Народна Республіка. 1918-1923", на якій виступить доктор історичних наук М.Р.Литвин.
Новини:

ІХ наукові читання імені академіка Я.Д.Ісаєвича

Читання відбудуться 7 березня 2019 року в Інституті українознавства ім.І.Крип’якевича.

Нові видання відділу української мови. «Слово – словник – корпус»

Збірник містить статті, які стосуються діалектного словникарства, його особливостей та основних аспектів становлення. У матеріалах порушено питання структурування та диференціації лексики українських говорів, проблеми її представлення в лексикографічних працях.