Співзвучність: поезія

Шкраб’юк Петро. Співзвучність: поезія. – Київ: Ярославів Вал, 2011. – 208 с.

Збірку «Співзвучність» виповнюють вірші,написані в останні роки, навіть в останні місяці і дні 2010-го. Це свідчить, що Петро Шкраб’юк, незважаючи на зрілий вікта науково-історичні дослідження, не розлучається з Музоюі вірою в небуденне прийдешнє України. 

Назагал це книжка духовно-філософської лірики; вона подічена на шість розділів, які доповннють і поглиблюють один одного, співзвучні з Божими настановами, природою, голосом предків і сумлінням Автора.Дивіться також:

Микола Ільницький
Радянські виборчі кампанії в Західній Україні (1946-1950-роки)
Гряда І. Виробничий осередок IV ст. н. е. поблизу Львова – Луцьк: Волинські старожитності
Оголошення:
Новини:

IV наукова конференція "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

21 травня 2019 року  Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України організовує IV наукову конференцію "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури