Іван Крип'якевич

Інститут українознавства імені І.Крип'якевича НАН України – єдина в Україні академічна науково-дослідна установа, в якій спільно працюють відділи історичного, соціокультурного та літературно-мовознавчого спрямування.

В Інституті працює бібліотека, архів, унікальні бази даних, в т.ч. картотеки словника української мови XIV-XV ст., джерелознавчі картотеки Івана Крип'якевича та Мирона Кордуби. 

Експозиція та фонди археологічного музею, завдяки щорічним експедиціям, поповнюються цінними експонатами з пам'яток археології земель Галичини і Волині.


Оголошення:

До уваги авторів!

Вимоги до авторів, що подають свої матеріали до збірників Інституту

Детальніше

Онлайн публікація фрагментів монографій

Запрошуємо переглянути вибрані розділи монографій працівників Інституту

Детальніше

Нові надходження до Бібліотеки Інституту

Інформація про поповнення бібліотечних фондів бібліотеки за останні роки

Детальніше

Новини:

Микола Ільницький - заслужений діяч науки і техніки України

Почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України» удостоєний провідний науковий співробітник Інституту Микола Ільницький.

Оксана Шпить про займенники у пам’ятках української мови XVI-XVII століть

16 травня 2016 року на семінарі Ради молодих вчених із доповіддю на тему «Займенники у пам’ятках української мови XVI–XVII століть: гонорифічні та шанобливо-ввічливі вирази» виступила Оксана Шпить.

Захисти дисертацій О. М. Малярчука та Р. Р. Коропецького

21 червня 2016 року о 15.00 та 17.00 відбудуться захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук та кандидата історичних наук за спеціальностями 07.00.01 – історія України та 07.00.04 – археологія

XIII конференція "Археологія заходу України”

XІIІ-а Міжнародна наукова конференція “Археологія заходу України” відбудеться 18-20 травня у відділі археології Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України