Doctor Honoris Causa

2014-12-04

20 листопада 2014 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди присудження почесного звання Doctor Honoris Causa відомому вченому-літературознавцю, поетові, перекладачеві, членові-кореспондентові НАН України, доктору філологічних наук, професорові, завідувачеві кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, провідному науковому співробітнику відділу української літератури Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України Миколі Миколайовичу Ільницькому. 

Слово про солезіянта виголосив його колега, знаний літературознавець і поет, кандидат філологічних наук, професор кафедри української літератури та теорії літератури Дрогобицького університету Михайло Йосипович Шалата. Диплом Doctor'а Honois Causa Миколі Ільницькому урочисто вручив проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат фізико-математичних наук, професор Юрій Львович Кишакевич. 

Наприкінці Микола Ільницький для численної аудиторії розповів про свій життєвий, науковий і творчий шлях, зокрема і про зв’язок з Дрогобицьким університетом, своєю alma mater, у якій навчався на філологічному факультеті упродовж 1953-1957 років. Ця урочиста подія має і своє видавниче втілення у формі брошури

Це видання містить «Слово про вченого і поета Миколу Ільницького» Михайла Шалати, наукову працю Миколи Ільницького «Й.-В. Ґете й І. Франко: антиномія природи і духу», бібліографію окремих видань і наукових публікацій вченого за останні 10 років, а також світлини, які відображають зв’язок Миколи Ільницького з Дрогобицьким університетом.Читайте також:

2019-09-10
Науковий ступінь: доктор філософії (кандидат історичних наук) з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія.
Спеціалізації: історія України, всесвітня історія.
Освітній рівень: третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти.
Нормативний термін навчання: чотири роки.

2019-08-15

До участі в конкурсі запрошуються доктори філософії (кандидати наук) за профілем відділу. 


2019-08-11
7 серпня 2019 р. о 11:30 в приміщенні Львівського музею історії релігії за співпраці Відділів нової історії України та української літератури Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України та Інституту релігієзнавства - філії Львівського музею історії релігії, відбувся науковий семінар "Історико-культурний краєвид Львова XIII ст. та заснування містечка Винники". 

Оголошення:

Видання:

Діалектологічні студії. Випуск 11. Слово-словник-корпус