Діалектологічні студії. 4: Школи, постаті, проблеми

Діалектологічні студії. 4: Школи, постаті, проблеми / Відп. ред П. Гриценко, Н. Хобзей. – Львів: Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича HAH України, 2004. – 568 с.

У збірникові вміщено статті про визначних діалектологів минулого й сучасності, про наукові діалектологічні школи, а також про актуальні проблеми сучасної діалектології та лінгвогеографії. 

Подано матеріали до бібіліографії з проблем української діалектології за 2002-2003 роки, архівні документи (зокрема листування); опубліковано лексикографічні записи Н. Осташ (українські говірки Холмщини), Н. Коваленко (фразеологія Західного Поділля), Р. Осташа (особові імена XVII ст.), фольклорні та діалектні тексти з Гуцульщини, Бойківщини й Полісся. Традиційними є рубрики: огляди і рецензії, хроніка.

Для фахівців-філологів, культурологів, фольклористів, етнографів і всіх, кого цікавить українська мова і традиційна культура українців.

ISBN 966-02-2707-8 (серія)
ISBN 966-02-3257-8 (вип. 4)Дивіться також:

Діалектологічні студії. Випуск 11. Слово-словник-корпус
Діалектологічні студії. 9: Запозичення та інтерференція
Діалектологічні студії. 8: Говори південно-західного наріччя
Оголошення:
Новини:

Наказ "Про заходи щодо запобігання поширенню в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV"

Керуючись Розпорядженням Президії НАН України від 13.03.2020 р. № 162 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширеннюна території України гострої респіраторної хвороби,спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», 

Приймаються статті до друку у черговому номері періодичного наукового збірника відділу новітньої історії «Новітня доба»

До друку приймаємо раніше не опубліковані наукові статті, публікації документів і пам’яток, бібліографічні та джерелознавчі огляди, рецензії на нові видання, повідомлення про наукові події, які належно оформлені відповідно до вимог.