Діалектологічні студії. 2: Мова і культура

Діалектологічні студії. 2: Мова і культура / Відп. ред. Павло Гриценко, Наталя Хобзей. – Львів: Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАНУ, 2003. – 362 с.

Збірник присвячено взаємозв’язку мови і культури - проблемам етнолінгвістики, фразеологіі, етнографії, лінгвокультурології. 

У збірнику опубліковано польові записи діалектологів та етнографів матеріали про нечисту силу, відьом, чарівниць, а також тексти замовлянь. 

Видання адресовано фахівцям-філологам, культурологам, фольклористам, етнографам і всім, кого цікавить українська мова і традиційна духовна культура українців.

ISBN 966-02-2709-4
ISBN 966-02-2707-8

Завантажити оригінал



Дивіться також:

Діалектологічні студії. 10: Традиції і новаторство
Діалектологічні студії. 13. Збірник пам'яті Наталі Хобзей
Діалектологічні студії. 12: Діалект і пам’ятка
Оголошення:
Новини:

Електронні архіви діаспори – на службі українській науці та освіті

В Інституті українознавства презентували цифровий фотоархів Легіону Українських Січових Стрільців, створеного за сприяння НТШ у США

Відбувся науковий семінар за участю Івана Монолатія «Як Коломия пам’ятає: українські та європейські виміри»

Захід було організовано за сприяння Національного фонду досліджень України в рамках проєкту «Історична пам’ять українців в умовах війни: від конфронтації до консолідації» (2023.03/0207).