Шашкевичіана

Шашкевичіана. Збірник наукових праць. Вип. 5-6 / Ін-т українознавства ім. І.Крип’якевича HAH України, Тернопільський пед. ун-т ім. В.Гнатюка, Ін-т-Заповідник Маркіяна Шашкевича у Вінніпезі, Шашкевичівська комісія у Львові. – Львів, 2004. – 644 с.

Шашкевичіана. 36ірник наукових праць. Вип. 3-4 / Ін-т українознавства ім. І. Крип’якевича HAH України; Прикарпатський держ. ун-т ім. В. Стефаника; Дрогобицький пед. ун-т ім. І. Франка; Маркіяна Шашкевича у Віннінезі; Шашкевичівська комісія у Львові; відп. ред.: Я. Ісаєвич, М. Ільницький; вип. 3: "Руська трійця" і Прикарпаття; вип. 4: "Руська трійця" і культура слов’янського світу. Львів-Вінніпег, 2000. - 752 с.

Шашкевичіана. 36ірник наукових праць. Вип. 1-2  / Ін-т українознавства ім. І. Крип’якевича HAH України; Ін-т-Заповідник Маркіяна Шашкевича у Вінніпезі; Шашкевичівська комісія у Львові; відп. ред.: Я. Ісаєвич, М. Ільницький; вип. 1 : Маркіян Шашкевич і українське національне відродження; вип. 2: "Руська трійця", її оточення, послідовники і дослідники. Львів-Броди-Віннпеґ: вид-во "Просвіта", 1996. - 468 с.

Оголошення:
Новини:

Запрошуємо на науковий семінар Ради молодих вчених "Від льоду і полум'я до пера й пергаменту; Історія Ісландії в контексті розвитку саг"

Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».

Наталія Мисак взяла участь у VI полоністичному конгресі

14–17 березня 2024 р. старша наукова співробітниця відділу нової історії України, к.і.н. Наталія Мисак взяла участь у VI полоністичному конгресі у м. Дрездені (Німеччина). Понад 270 науковців з Німеччини, Австрії, Польщі, Фінляндії, США, Великобританії тощо репрезентували свої дослідження в галузі полоністики. Наталія Мисак взяла участь у панелі, присвяченій участі жінок у військових та парамілітарних формуваннях у Центрально-Східній та Північній Європі у 1910–1939 рр., виступивши із доповіддю «Перша світова війна і повоєнний час як арена боротьби українських жінок за гендерну рівність».