IV наукова конференція "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

2019-04-03
21 травня 2019 року  Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України організовує IV наукову конференцію "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)", на якій заплановано розглянути історичний контекст та особливості сучасних міжнаціональних та міждержавних польсько-українських відносин. 
У рамках конференції відбудеться круглий стіл "Депортації українців з Надсяння, Лемківщини, Холмщини і Підляшшя (1944-1951): історичний, політичний, юридичний контексти". Співорганізатори заходу: Західний науковий центр НАН України і МОН України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський університет права НАН України, Наукове товариство імені Шевченка, Львівське суспільно-культурне товариство "Надсяння". 
Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому збірнику "Україна - Польща: історична спадщина і суспільна свідомість". 
Заявки на участь у конференції подавати до 1 травня 2019 року (ukrpol.centr@gmail.com)


Читайте також:

2019-03-19

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури 


2019-03-18

12 березня 2019 р. у Музеї історії Львівського національного університету імені Івана Франка провели круглий стіл "Українська історична термінологія", який поєднав істориків і філологів в обговоренні цієї важливої проблеми.


2019-03-12
6 березня 2019 року у Львові відбулася публічна лекція директора Інституту політичних студій ПАН, доктора габілітованого, професора Ґжегожа Мотики «Місце операції «Вісла» в польській історії ХХ століття».

Оголошення:

Видання:

З історії західноукраїнських земель. Вип. 12-13