IV наукова конференція "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

2019-04-03
21 травня 2019 року  Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України організовує IV наукову конференцію "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)", на якій заплановано розглянути історичний контекст та особливості сучасних міжнаціональних та міждержавних польсько-українських відносин. 
У рамках конференції відбудеться круглий стіл "Депортації українців з Надсяння, Лемківщини, Холмщини і Підляшшя (1944-1951): історичний, політичний, юридичний контексти". Співорганізатори заходу: Західний науковий центр НАН України і МОН України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський університет права НАН України, Наукове товариство імені Шевченка, Львівське суспільно-культурне товариство "Надсяння". 
Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому збірнику "Україна - Польща: історична спадщина і суспільна свідомість". 
Заявки на участь у конференції подавати до 1 травня 2019 року (ukrpol.centr@gmail.com)


Читайте також:

2019-06-19
14 червня 2019 р. у Львові проведено Круглий стіл з нагоди 23-ї річниці Конституції України «Конституція України: історія та перспективи».

2019-06-11

8–9 червня 2019 року в м. Чортків Тернопільської області відбулася наукова конференція, присвячена 100-річчю Чортківської офензиви Галицької армії, на якій з доповіддю про внутрішню політику ЗУНР в умовах війни виступив завідувач Центру дослідження українсько-польських відносин Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Микола Литвин.


2019-06-11
5–6 червня 2019 року в Києві відбувся Форум «Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах. До 100-річчя з дня народження О. Пріцака, І. Лисяка-Рудницького та 120-річчя з дня народження О. Оглоблина», співорганізатором якого виступив Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.

Оголошення:

Видання:

Діалектологічні студії. Випуск 11. Слово-словник-корпус