IV наукова конференція "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

2019-04-03
21 травня 2019 року  Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України організовує IV наукову конференцію "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)", на якій заплановано розглянути історичний контекст та особливості сучасних міжнаціональних та міждержавних польсько-українських відносин. 
У рамках конференції відбудеться круглий стіл "Депортації українців з Надсяння, Лемківщини, Холмщини і Підляшшя (1944-1951): історичний, політичний, юридичний контексти". Співорганізатори заходу: Західний науковий центр НАН України і МОН України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський університет права НАН України, Наукове товариство імені Шевченка, Львівське суспільно-культурне товариство "Надсяння". 
Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому збірнику "Україна - Польща: історична спадщина і суспільна свідомість". 
Заявки на участь у конференції подавати до 1 травня 2019 року (ukrpol.centr@gmail.com)


Читайте також:

2020-05-14
Допомогу в організації конференції щороку надають в тому числі наукові працівники Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.

2020-03-17
Керуючись Розпорядженням Президії НАН України від 13.03.2020 р. № 162 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширеннюна території України гострої респіраторної хвороби,спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», 

2020-03-06

До друку приймаємо раніше не опубліковані наукові статті, публікації документів і пам’яток, бібліографічні та джерелознавчі огляди, рецензії на нові видання, повідомлення про наукові події, які належно оформлені відповідно до вимог. 


Оголошення:

Видання:

Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність. Випуск 30