Листи Михайла Грушевського до Михайла Мочульського

Листи Михайла Грушевського до Михайла Мочульського / упорядкування, передмова та коментарі Наталії Ощипок; Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут франкознавства. - Львів, 2004. - 158 с.

Листи Михайла Грушевського до Михайла Мочульського висвітлюють життя і працю видатного вченого-історика на засланні, його працю над історією української літератури, намагання залучати до наукової праці молодих дослідників; ми дізнаємося про теплі, щирі стосунки між родинами Грушевських і Мочульських.Дивіться також:

Лексикон львівський: поважно і на жарт
Іван Франко. Благовіщення. Порівняльний дослід біблійної теми
Поети Празької школи. Срібні сурми: Антологія
Оголошення:
Новини:

"Львівська академічна археологія (1940-2020)": до 80-річчя відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України

18 лютого 2020 р. о 13:00 у відділі археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України відбудеться круглий стіл "Львівська академічна археологія (1940-2020)": до 80-річчя відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України.

Затверджено перелік учасників конкурсу на заміщення вакантних посад

Відповідно до Наказу № 8-к Інституту українознавства ім. І.Крип’якевича НАНУ від 20 січня 2020 року затверджено перелік учасників конкурсу