Львівська обласна рада нагородила істориків - дослідників та популяризаторів спадщини УПА почесною відзнакою до 80-річчя Армії

2022-11-30
Львівська обласна рада нагородила видатних українців, а також істориків - дослідників та популяризаторів спадщини Української Повстанської Армії почесною відзнакою, приуроченою до 80-тої річниці створення УПА.

Серед нагороджених і наші колеги з Інституту - директор, доктор історичних наук, професор Ігор Соляр, кандидат історичних наук, завідувач відділу новітньої історії Михайло Романюк та кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу новітньої історії Микола Посівнич.

Щирі вітання та бажаємо наснаги для майбутніх науковий здобутків та популяризації теми УПА в наукових колах та серед широкого загалу!

Слава Україні!

2022-12-01 Нагородження УПА


Читайте також:

2024-02-27
Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою "Публічний лекторій: простими словами про складне минуле" на платформі Zoom.

2024-02-19

19 лютого, 2024 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 35.222.002 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича Національної академії наук України, м. Львів відбувся публічний захист дисертації Кіорсака Владислава Борисовича «Русь і Східна Європа в історичній пам’яті середньовічних скандинавів (на матеріалах саг про давні часи)» зі спеціальності 032 «Історія та археологія».


2024-02-13
Колектив Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України висловлює співчуття старшому науковому співробітнику відділу української мови, доктору філологічних наук Ганні Михайлівні Дидик-Меуш із приводу важкої і непоправної втрати – смерті Батька Михайла Миколайовича.

Оголошення:

Видання:

Українська еліта у другій половині ХІХ – на початку ХХІ століття: особливості формування, трансформація уявлень, інтелектуальний потенціал. Західні землі. Вибрані проблеми