Проблеми історії війн і військового мистецтва. Випуск 1.

Проблеми історії війн і військового мистецтва / За ред. Л.В.Войтовича. Львів: Інститут українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України, Львівський національний університет ім. І. Франка, Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, 2018. 432 с.

Збірник наукових статей присвячений актуальним і дискусійним проблемам історії війн і військового мистецтва. Основна увага приділена малодослідженим подіям в українській і світовій історіографії, а також подіям і фактам, які мали визначальний вплив на розвиток військової справи. Для істориків, військових фахівців, студентів і всіх, хто цікавиться військовою історією.


Завантажити оригінал



Дивіться також:

Проблеми історії війн і військового мистецтва. Випуск 3.
Проблеми історії війн і військового мистецтва. Вип. 2.
Оголошення:
Новини:

Запрошуємо на науковий семінар «Формування та репрезентація пам’яттєвих смислів в габітуальному полі війни» за участю Алли Киридон

Науковий семінар організовано в рамках проєкту «Історична пам’ять українців в умовах війни: від конфронтації до консолідації», який реалізується завдяки грантовій підтримці Національного фонду досліджень України. Керівник – доктор філологічних наук Ганна Дидик-Меуш.

Відбувся семінар Ради молодих вчених Інституту про книгу Йосипа Ґронського «Львів: історичні студії»

17 жовтня 2024 р. відбувся черговий науковий семінар Ради молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України (співорганізатори РМВ Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України та Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника), організований спільно з ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле» онлайн на платформі Zoom.