В мінливім дзеркалі кохання: енциклопедія любові

Шкраб’юк Петро. В мінливім дзеркалі кохання: енциклопедія любові. – Львів: НВФ «Українські технології», 2012. – 352 с.

Петро Шкраб’юк знаний як письменник і вчений. Він доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України, автор 20 книг поезії, документальної прози і сотень наукових статей та есеїв. 

Цей список доповнює книга «В мінливім дзеркалі кохання», але книга несподівана як за тематикою й стилем, так і за фактологічним розмаїттям. Поет і науковець поєднуються тут в одній особі, а тому й праця його цікава і по-своєму унікальна.Дивіться також:

Вибрані твори Богдана Ігоря Антонича
Ми, українські радикали…
Наріжний камінь Маркіяна: статті, есеї, вірші
Оголошення:
Новини:

IV наукова конференція "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

21 травня 2019 року  Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України організовує IV наукову конференцію "Українсько-польські відносини у контексті суспільно-політичних і етнокультурних процесів у Центрально-Східній Європі (ХХ - поч. ХХІ ст.)"

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника відділу української літератури