В мінливім дзеркалі кохання: енциклопедія любові

Шкраб’юк Петро. В мінливім дзеркалі кохання: енциклопедія любові. – Львів: НВФ «Українські технології», 2012. – 352 с.

Петро Шкраб’юк знаний як письменник і вчений. Він доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України, автор 20 книг поезії, документальної прози і сотень наукових статей та есеїв. 

Цей список доповнює книга «В мінливім дзеркалі кохання», але книга несподівана як за тематикою й стилем, так і за фактологічним розмаїттям. Поет і науковець поєднуються тут в одній особі, а тому й праця його цікава і по-своєму унікальна.Дивіться також:

Вибрані твори Богдана Ігоря Антонича
Ми, українські радикали…
Наріжний камінь Маркіяна: статті, есеї, вірші
Оголошення:
Новини:

Х НАУКОВІ ЧИТАННЯ ІМЕНІ АКАДЕМІКА Я.Д. ІСАЄВИЧА

3 березня 2019 року о 10.00 год. в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України відбудуться Х наукові читання імені академіка Я.Д. Ісаєвича (Львів, вул. Козельницька, 4, конференційна зала, 3 поверх).

"Львівська академічна археологія (1940-2020)": до 80-річчя відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України

18 лютого 2020 р. о 13:00 у відділі археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України відбудеться круглий стіл "Львівська академічна археологія (1940-2020)": до 80-річчя відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України.