XII конференція "Археологія Заходу України"

2015-05-20

Від 20 по 22 травня 2015 р. в Інституті українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України проходить ХІІ Міжнародна наукова конференція "Археологія Заходу України", в якій беруть участь понад 70 науковців із академічних установ та вищих навчальних закладів України, Польщі, Росії, Булорусі. 

Учасників конференції привітав директор Інституту Микола Литвин, який розповів про міждисциплінарні студії у колективі за участю археологів, істориків, філологів та літературознавців.

Завідувач відділу археології Олександр Ситник презентував новий випуск збірника "Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині" (Львів, 2015), а також монографії співробітників відділу Віктора Войнаровського, Віри Гупало, Миколи Бандрівського, Наталії Булик. 

Завершиться конференція поїздкою на Самбіршщину, де науковці оглянуть пам'ятки археології та сакральні обєкти.

На честь Дня вишиванки більшість учасників конференції одягли народні строї різних регіонів України.

Конференція відбувається у відділі археології Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.

Програма:



Читайте також:

2025-06-27
26 червня 2025 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 35.222.01 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича Національної академії наук України, м. Львів відбувся публічний захист дисертації Хоми Івана Ярославовича «Національно-державницька діяльність Євгена Коновальця», представлену на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук.

2025-06-20
Колектив Інституту українознавства ім. І. Крипʼякевича НАН України висловлює глибокі співчуття Книшу Ярославу Богдановичу у зв'язку зі смертю матері. 

2025-06-16
15 червня 2025 р. у Перемишлі відбувся зеленосвяточний похід представників влади, громадських та наукових структур, церковно-релігійних громад Республіки Польща та Україна на Український військовий цвинтар у Пикуличах (околиця міста), де вшановано памʼять майже дві тисяч загиблих інтернованих вояків Армії УНР та ЗУНР

Оголошення:

Видання:

Словник староукраїнської мови XIV — XV ст. Т. 1.