Програма Шевченківського концерту

2015-03-24

У середу, 25 березня о 14:00, в Інституті українознавства ім. Крип'якевича НАН України на вул. Козельницькій, 4, відбудеться Шевченківський концерт.

Він не буде традиційним, бо ми запросили цікавих людей: 

- лекцію про роботу пам'яті у Шевченка читатиме Ірина Старовойт, літературознавець, перекладачка і поетка;
|- виступатиме молодий львівський кобзар Андрій Селецький, актор Львівського театру ім. Леся Курбаса;
- відтак виступлять двоє молодих акторів - Василь Сидорко і Марічка Кміть, які є студентами Олега Стефана і навчаються при театрі ім. Леся Курбаса - вони підготували шевченківську програму;
- насамкінець на сцену повернеться Андрій Селецький, цього разу як учасник групи "Миклухо Маклай", і разом з іншим учасником групи, а заразом теж актором театру ім. Курбаса Ярославом Федорчуком вони в дуеті заспівають козацьких пісень та пісень на слова Шевченка.

Ведучим концерту буде Петро Шкраб'юк.

Захід відкритий для всіх, тож можна запрошувати охочих.

Місце: актова зала Інституту регіональних досліджень на 3 поверсі.

Побажання від п. Ольги Кровицької: принести видання "Кобзаря" з домашньої бібліотеки для формування виставки.



Читайте також:

2025-03-12
5 березня 2025 р. у Львівському музеї історії релігії відбувся семінар Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАНУ та Інституту релігієзнавства - філія Львівського музею історії релігії.

Організувала та модерувала захід к.і.н. Ірина Орлевич.

З доповіддю виступила к.і.н., ст.н.с. Інституту релігієзнавства - філія Львівського музею історії релігії Вікторія Волошенко.

2025-03-10
25 лютого 2025 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Міжнародна наукова конференція «Три роки «триденної війни»: історична ретроспектива і сучасні виклики повномасштабної російсько-української війни (2022 – 2025 рр.)». Організаторами наукового форуму були ЛНУ ім. Івана Франка спільно з Інститутом українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України. До конференції доєдналися науковці, депутати, військові, волонтери та громадські діячі з України, Польщі та Швеції. Захід розпочався з хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті Героїв, які боронили нашу незалежність, та всіх тих, чиї життя забрала війна. Окрім того, учасники конференції делегували студентів Університету для покладання квітів до пам’ятної стели загиблим Захисникам і Захисницям, що на Марсовому полі у Львові.

Оголошення:

Видання:

Бандерівці – провісники держави