Романова Дарія Яківна

інженер І кат.,

Романова Дарія Яківна

інженер І категорії

Народилася 14 грудня 1946 року в м. Львів.

1988 року закінчила історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

В Інституті від 1967 р.: секретар-друкар, старший лаборант, від 1970 – бере участь у польових і камеральних експедиціях.

Основні наукові праці

Статті

·       Археологічні дослідження Р. Багрія на теренах Львова і Львівщини // Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. – Львів, 2002. – Вип. 8. – С. 44-47.

·       Роман Багрій // Інформаційний бюлетень 2002 р. – Львів, 2003. – С. 169-170.

·       Історія життя, або життя для історії. // Просвіта, число 12 (263) грудень 2003 р.

 


Оголошення:
Новини:

Запрошуємо на науковий семінар Христини Базюк "Листування Артура Форбса як джерело до вивчення шотландців у Руському воєводстві в кінці XVII ст."

Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою "Публічний лекторій: простими словами про складне минуле" на платформі Zoom.

Відбувся публічний захист дисертації Кіорсака Владислава Борисовича «Русь і Східна Європа в історичній пам’яті середньовічних скандинавів (на матеріалах саг про давні часи)»

19 лютого, 2024 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 35.222.002 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича Національної академії наук України, м. Львів відбувся публічний захист дисертації Кіорсака Владислава Борисовича «Русь і Східна Європа в історичній пам’яті середньовічних скандинавів (на матеріалах саг про давні часи)» зі спеціальності 032 «Історія та археологія».

Видання:

Росія–Україна: зради, союзи, війни