[РЕЦ.]: ПАМ’ЯТЬ VERSUS ІСТОРІЯ: УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКІ ВІДНОСИНИ ПІД ТЯГАРЕМ ВОЛИНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ [на кн.]: Каліщук О. Волинь’43: історіографічне пізнання та криве дзеркало пам’яті / Національна академія наук України, Львівське відділення Інституту української археографії та джерелознавства; Волинський національний університет імені Лесі Українки. Львів, 2020. 528 с.

Автор
Любомир ХАХУЛА
DOI
10.33402/ukr.2021-34-430-433
Повний текст
Завантажити оригінал
Author
Liubomyr Khakhula
DOI
10.33402/ukr.2021-34-430-433
Оголошення:
Новини:

Міжнародна наукова конференція «Історична пам’ять українців як модус формування національної ідентичності в умовах російсько-української війни і нової світової політичної реальності»

12 листопада 2025 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «Історична пам’ять українців як модус формування національної ідентичності в умовах російсько-української війни і нової світової політичної реальності». Конференцію організовано за підтримки Національного фонду досліджень України в рамках проєкту «Історична пам’ять українців в умовах війни: від конфронтації до консолідації», який виконують д.філ.н. Ганна Дидик-Меуш (керівник проєкту), д.іст.н. Ірина Орлевич, д.іст.н. Роман Голик, канд.іст.н. Павло Артимишин, канд.іст.н. Наталія Колб, канд.іст.н. Наталія Мисак, канд.іст.н. Емілія Казан.

Науковці Інституту взяли участь у роботі VІ Міжнародної наукової конференції «Українська мова і сфера сакрального»

Наукова зустріч об’єднала 50 дослідників української мови, українських богослужбових і літургійних текстів, лексикологів і лексикографів, граматистів, пам’яткознавів, перекладачів, термінологів, філологів-культурологів в Україні та поза її межами. У конференції взяли активну участь наукові працівники Інституту українознавства ім.І.Крип’якевича НАН України.