Піх Олег Михайлович

cтарший науковий співробітник, кандидат історичних наук

У 1996-2001 рр. навчався на історичному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка, а в 2001-2002 рр. у магістратурі того ж університету.

В Інституті з 2002 р.: 2002-2005 рр. аспірант відділу нової історії України; 2005 –2007 р. молодший науковий співробітник відділу інформативних та наукових видань. З 2007 р. молодший науковий співробітник Центру дослідження українсько-польських відносин Інституту українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України. З жовтня 2008 р. – виконувач обов’язків, а з 2011 р.– завідувач сектору наукових та інформативних видань Інституту.

З 2010 р. член Львівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України. Автор понад 20 наукових і науково-популярних публікацій та учасник більш як 15 міжнародних і науково-практичних конференцій та семінарів.

Стипендії та нагороди: Стипендія Канадського інституту українських студій Альбертського університету (2008–2009).

Кандидатська дисертація "Науково-бібліографічна діяльність Мирона Кордуби" захищена 2007 р.

Сфера наукових зацікавлень: польсько-українські відносини, історія Польщі, українська та польська історіографія ХХ ст., бібліографія, краєзнавство.

e-mail: olpikh@gmail.com

Монографії, автореферати:

  1. Науково-бібліографічна діяльність Мирона Кордуби: Автореф. дис. ... канд.істор.наук. – Львів, 2007. – 20 с.

Упорядкування:

Статті:

Пов'язані публікації

Бібліографія історії українсько-польських відносин: суспільно-політичні та економічні процеси (за матеріалами картотеки Мирона Кордуби)
Оголошення:
Новини:

Запрошуємо до участи у сьомому засіданні Тимченківських наукових читань

Відділ української мови Інституту українознавства ім.І.Крип’якевича НАН України (Львів) у співпраці з Інститутом української мови НАН України (Київ) та з Мовознавчою комісією НТШ запрошують Вас до участи в Тимченківських наукових читаннях (засідання 7): «АКАДЕМІЧНА ІСТОРИЧНА ЛЕКСИКОГРАФІЯ: ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Многая літа!

Сьогодні, 21 жовтня 2021 р. свій 90-річний ювілей святкує Феодосій Іванович Стеблій, відомий український історик, багатолітній завідувач відділу нової історії України Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, заслужений працівник культури України.
Видання:

Польсько-українське пограниччя: етнополітичні, мовні та релігійні критерії самоідентифікації населення: монографія