Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність. Випуск 17

Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність. – Вип. 17: Українсько-польсько-білоруське сусідство: ХХ століття / НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича; голова редколегії Ярослав Ісаєвич, упорядники Микола Литвин, Василь Футала. – Львів, 2008. – 636 с.

До збірника увійшли матеріали Міжнародної наукової конференції: "Українсько-польсько-білоруське сусідство: ХХ століття", що відбулася 19–20 вересня 2008 р. у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка.

Провідна тематика - міжнаціональні відносини, суспільно-політичні процеси, науково-культурні зв’язки та церковно-релігійне життя на землях трьох сусідніх народів у ХХ ст.

ISBN 978-966-02-5080-2

Матеріали збірника можна переглянути у форматі PDF:

- Зміст

Студії:

***

Історіографія, джерелознавстово.

Хроніка наукового життя.



Дивіться також:

Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність. Випуск 30
Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність. Випуск 29
Україна: культурна спадщина, національна свідомість, державність. Випуск 24
Оголошення:
Новини:

Ганна Дидик-Меуш отримала Почесну грамоту Кабінету Міністрів України

Вітаємо нашу колегу Ганну Дидик-Меуш, доктора філологічних наук, старшого наукового співробітника відділу української мови, з високою урядовою відзнакою. Зичимо реалізації подальших цікавих і важливих проєктів у гуманітаристиці загалом і в українському мовознавстві зокрема.

Запрошуємо на науковий семінар Ради молодих вчених "Від льоду і полум'я до пера й пергаменту; Історія Ісландії в контексті розвитку саг"

Запрошуємо Вас на черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».