Розпочалося формування програми наступного 23-го Міжнародного конгресу історичних наук

2016-12-19

Наступний 23-й Міжнародний конгрес істориків відбудеться у серпні 2020 р. у Познані. 

Формування тематики наступного Конгресу вже розпочалося. До кінця січня 2017 р. Міжнародний комітет істориків збирає від національних комітетів пропозиції тем сесій і круглих столів Конгресу (лист Президента комітету - в додатку). 

Усіх зацікавлених просимо надсилати пропозиції та міркування щодо тематики Конгресу - для узагальнення і подальшої передачі на розгляд Міжнародного комітету істориків - на електронні адреси членів УНКІ: 

  • проф. Г.Боряка hboriak@gmail.com
  • проф. Л.Зашкільняка leoza10@gmail.com
  • к.і.н. О.Середи ostap_sereda@yahoo.com




Читайте також:

2015-09-27
23-29 серпня 2015 р. у м. Цзіняні (провінція Шаньдун) відбувся XXII Міжнародний конгрес історичних наук 

2015-08-25
23-29 серпня 2015 року Міжнародний конгрес історичних наук вперше відбувається в Азії, у м.Цзинань (провінція Шандунь, Китай). 

2015-03-23

Завершено формування програми 22-го Міжнародного конгресу істориків, що відбудеться 23-29 серпня 2015 р. в м. Цзинань (провінція Шандунь, КНР).


Оголошення:
Новини:

Наукова доповідь А. Боляновського на вебінарі Інституту єврейських досліджень YIVO у Нью-Йорку

30 травня 2023 р. старший науковий співробітник відділу “Центр дослідження українсько-польських відносин” Інституту українознавства ім.І.Кряп’якевича НАН України, доктор історичних наук Андрій Боляновський у рамках заершення наукового стажування в Інституті єврейських досліджень YIVO у Нью-Йорку виступив із науковою доповіддю на семінарі-вебінарі із доповіддю на тему “Українсько-єврейські відносини у контексті антисемітизму у Східній Європі у 1918-1939 роках”.

Співробітниця Інституту Ольга Заневич пройшла стажування в Дослідницькому центрі Eur’ORBEM / CNRS-Sorbonne Université

Упродовж січня-травня 2023 року в рамках стажування в Дослідницькому центрі Eur’ORBEM / CNRS-Sorbonne Université (Париж, Франція) кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу української мови, історик-лексикограф Ольга Заневич ознайомилася з унікальним фондом Бібліотеки Центру славістичних досліджень (CES – Bibliothèque du Centre d’études slaves, Paris)
Видання:

Гупало Віра. Бернардинський монастир у Дубні та фунеральна культура волинської шляхти в XVII – першій половині ХІХ століття ( за матеріалами археологічних досліджень)