Запрошуємо долучитися до фахового наукового видання категорії «Б» «Україна: культурна спадщина, національна свідомість та державність»

2023-02-13

Шановні колеги!

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України запрошує істориків, археологів, мовознавців і літературознавців долучитися до фахового наукового видання категорії «Б» «Україна: культурна спадщина, національна свідомість та державність» зі спеціальностей 032 «Історія та археологія» і 035 «Філологія».

До друку приймаємо раніше не опубліковані наукові статті, публікації документів і пам’яток, бібліографічні та джерелознавчі огляди, рецензії на нові видання.

Тексти можна надсилати до 1 квітня 2023 р.

Із вимогами до оформлення можна ознайомитися за покликанням

https://www.inst-ukr.lviv.ua/uk/publications/materials/ukraina/

(див. «подання» > «вимоги до подання»).

До уваги постійних авторів: вимоги змінено!

Тексти надсилати на адресу: ukraina.iuk@gmail.com

2023-02-14 Україна


Читайте також:

2024-04-18
У березні 2024 року науковці відділу української мови Інституту українознавства Національної академії наук України взяли участь у серії науково-освітніх заходів «Мовознавці актуалізують», які ініціювала катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка».

2024-04-16

Упродовж лютого-квітня 2024 р. Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України долучився до реалізації проєкту мультимедійних ініціатив «#ШоТам» та «Локальна історія» зі створення 8 відеороликів рубрики «Нація підприємців: як українці бізнес будували».


2024-04-15
11 квітня 2024 р. відбувся черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований цього разу спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».

Оголошення:

Видання:

Модернізм в українській літературі ХХ – початку ХХІ століття: пам’ять, коди, практики: монографія