Запрошуємо долучитися до фахового наукового видання категорії «Б» «Україна: культурна спадщина, національна свідомість та державність»

2023-02-13

Шановні колеги!

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України запрошує істориків, археологів, мовознавців і літературознавців долучитися до фахового наукового видання категорії «Б» «Україна: культурна спадщина, національна свідомість та державність» зі спеціальностей 032 «Історія та археологія» і 035 «Філологія».

До друку приймаємо раніше не опубліковані наукові статті, публікації документів і пам’яток, бібліографічні та джерелознавчі огляди, рецензії на нові видання.

Тексти можна надсилати до 1 квітня 2023 р.

Із вимогами до оформлення можна ознайомитися за покликанням

https://www.inst-ukr.lviv.ua/uk/publications/materials/ukraina/

(див. «подання» > «вимоги до подання»).

До уваги постійних авторів: вимоги змінено!

Тексти надсилати на адресу: ukraina.iuk@gmail.com

2023-02-14 Україна


Читайте також:

2023-03-14
13 березня 2023 року у Львові презентовано Спеціальний рапорт Еміграційної платформи ЕВЛ та Студіум Східної Європи Варшавського університету "Воєнні біженці з України. Рік в Польщі". У презентації взяли участь науковці відділу "Центр дослідження українсько-польських відносин" Інституту українознавства ім. І.Крип'якевича НАН України. Дискусію викликало неточне формулювання терміна "воєнні біженці", а також відсутність у проєкті будь-яких згадок про історичну спадщину нинішніх переселень. Результати досліджень польських та українських науковців буде опубліковано у фаховому виданні Інституту "Україна-Польща: історична спадщина, суспільна свідомість".

2023-03-13
5 березня 2023 р. відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу членів МАН, на якому найкращих молодих істориків відзначено грамотами дирекції Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України. Член журі, завідувач відділу "Центр дослідження українсько-польських відносин" Інституту, проф. Микола Литвин розповів молодим дослідникам та педагогам області про традиції Інституту і заохотив молодих науковців після завершення вищих навчальних закладів вступати до аспірантури Інституту.

2023-03-09
Разова спеціалізована вчена рада Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Луцик Ірини Павлівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія.

Оголошення:

Видання:

Пастух Т. Мости Олега Лишеги