Запрошуємо долучитися до фахового наукового видання категорії «Б» «Україна: культурна спадщина, національна свідомість та державність»

2023-02-13

Шановні колеги!

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України запрошує істориків, археологів, мовознавців і літературознавців долучитися до фахового наукового видання категорії «Б» «Україна: культурна спадщина, національна свідомість та державність» зі спеціальностей 032 «Історія та археологія» і 035 «Філологія».

До друку приймаємо раніше не опубліковані наукові статті, публікації документів і пам’яток, бібліографічні та джерелознавчі огляди, рецензії на нові видання.

Тексти можна надсилати до 1 квітня 2023 р.

Із вимогами до оформлення можна ознайомитися за покликанням

https://www.inst-ukr.lviv.ua/uk/publications/materials/ukraina/

(див. «подання» > «вимоги до подання»).

До уваги постійних авторів: вимоги змінено!

Тексти надсилати на адресу: ukraina.iuk@gmail.com

2023-02-14 Україна


Читайте також:

2024-07-19
У липні 2024 р. у Львівському музеї історії релігії відбувся семінар Інституту релігієзнавства – філія Львівського музею історії релігії та Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАНУ (відділи нової історії України й української літератури).

2024-07-15
Колектив Інституту українознавства ім.І.Крип’якевича НАН України висловлює щирі співчуття рідним і близьким із приводу непоправної втрати – смерті багаторічної працівниці Інституту Дарії КЛИМ. Нехай добрий, світлий спомин про Неї назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував! Світла і вічна пам'ять...

2024-07-12

1–4 липня 2024 року на базі Інституту медієвістичних студій Лідського університету (Велика Британія) відбувся черговий щорічний Міжнародний медієвістичний конгрес (Leeds International Medieval Congress 2024). Цьогоріч науковий форум був присвячений осмисленню проблематики «кризи» в усіх можливих аспектах цього поняття і зібрав понад 2700 вчених з усього світу. Серед понад двох тисяч доповідей учасники мали можливість заслухати виступ молодшого наукового співробітника відділу історії середніх віків Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, к.і.н. Ростислава Вацеби, котрий представив свої напрацювання у дослідженні демографічних та культурних наслідків кліматичної кризи пізньоантичного малого льодовикового періоду (536–560 рр.) на сході Європи. 


Оголошення:

Видання:

Трансформація суспільно-політичних процесів: українці Східної Галичини (1772–1918): монографія