Запрошуємо долучитися до фахового наукового видання категорії «Б» «Україна: культурна спадщина, національна свідомість та державність»

2023-02-13

Шановні колеги!

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України запрошує істориків, археологів, мовознавців і літературознавців долучитися до фахового наукового видання категорії «Б» «Україна: культурна спадщина, національна свідомість та державність» зі спеціальностей 032 «Історія та археологія» і 035 «Філологія».

До друку приймаємо раніше не опубліковані наукові статті, публікації документів і пам’яток, бібліографічні та джерелознавчі огляди, рецензії на нові видання.

Тексти можна надсилати до 1 квітня 2023 р.

Із вимогами до оформлення можна ознайомитися за покликанням

https://www.inst-ukr.lviv.ua/uk/publications/materials/ukraina/

(див. «подання» > «вимоги до подання»).

До уваги постійних авторів: вимоги змінено!

Тексти надсилати на адресу: ukraina.iuk@gmail.com

2023-02-14 Україна


Читайте також:

2024-04-18
У березні 2024 року науковці відділу української мови Інституту українознавства Національної академії наук України взяли участь у серії науково-освітніх заходів «Мовознавці актуалізують», які ініціювала катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка».

2024-04-16

11–12 квітня 2024 р. у Інституті історії Варшавського університету відбулася міжнародна наукова конференція «Stosunki polsko-ukraińskie wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę: konteksty historyczne i współczesne», в якій взяли участь провідні історики та політологи Польщі та України, серед них наші колеги із відділу «Центр дослідження українсько-польських відносин».


2024-04-16

23 березня 2024 р. у Київському національному університеті Т. Шевченка відбулися річні наукові читання Національної академії наук вищої школи України, на яких обговорено актуальні проблеми розвитку науки, освіти та культури України, захисту її від новітньої російської агресії. Особливе зацікавлення викликали доповіді економіста Анатолія Кінаха, медикині Ольги Богомолець, фізика і перекладача Максима Стріхи, історика Георгія Папакіна. У виступі нашого колеги, завідувача відділу «Центр дослідження українсько-польських відносин» Миколи Литвина проаналізовано особливості польсько-українських міждержавних і міжнаціональних відносин, актуалізовано історіографічні та археографічні перспективи дослідження проблеми.


Оголошення:

Видання:

Українська еліта у другій половині ХІХ – на початку ХХІ століття: особливості формування, трансформація уявлень, інтелектуальний потенціал. Західні землі. Вибрані проблеми