За підтримки Національного фонду досліджень України відбувся науковий семінар "Формування та репрезентація пам'яттєвих смислів в габітуальному полі війни"

2024-10-28
23 жовтня 2024 р. у Львівському музеї історії релігії в рамках проєкту "Історична пам'ять українців в умовах війни: від конфронтації до консолідації", який реалізовується за підтримки Національного фонду досліджень України, відбувся науковий семінар "Формування та репрезентація пам'яттєвих смислів в габітуальному полі війни".

Доповідала: доктор історичних наук, професор, в.о. директора Державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво" Алла Киридон.

Організувала та модерувала захід кандидат історичних наук Ірина Орлевич.

Доповідь Алли Миколаївни викликала жваву дискусію у якій взяли участь всі учасники проєкту: Ганна Дидик-Меуш, Павло Артимишин, Роман Голик, Емілія Казан-Куделич, Наталя Колб, Наталя Мисак. Учасників семінару найперш цікавили джерела формування колективної пам’яті українців, якою буде політика пам’яті української держави у післявоєнний період, хто належатиме до «пантеону» українських героїв та ін.


"Формування та репрезентація пам'яттєвих смислів в габітуальному полі війни"


Читайте також:

2025-01-20
Мовознавча комісія НТШ, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка та Інститут українознавства імені Івана Крип'якевича НАН України щиро запрошують на семінар до 90-річчя від дня народження Професора Мар'яна Демського!

2025-01-20
Відповідно до Примірного положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2018 р. № 404, розпорядженням Президії НАН України № 553 від 04.10.2018 р та Положення про порядок заміщення вакантних посад наукових працівників в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України від 25.10.2018 р. затверджено перелік учасників конкурсу на заміщення вакантної посади

2025-01-19

16 січня 2025 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 35.222.01 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича Національної академії наук України, м. Львів відбувся публічний захист дисертації Жив’юка Андрія Анатолійовича  «Органи НКВД/НКГБ СРСР у Західній Волині (вересень 1939 – червень 1941 рр.): структура, кадровий склад, репресії», представлену на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук зі спеціальності 07.00.01 – історія України.


Оголошення:

Видання:

Мовознавча комісія НТШ. З історії людей та ідей