Дозволені забави. Вірші / Жінка на ім'я Модеста. Оповідання

Василь Голобородько. Дозволені забави. Вірші / Тимофій Гаврилів. Жінка на ім'я Модеста. Оповідання. - Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2016. - 64с. + 72с.

Вірші, з яких укладена добірка у цій книжці, написані після того, як Василь Голобородько змушений був виїхати із рідного краю, Луганщини, де запанували з квітня 2014 року терористи. 

У віршах немає безпосереднього відгуку на ті події, але присутня екзистенційна полишеність автора, тобто відчуття, з яким він живе віддавна, не лише від часу, коли ті події сталися, тільки те відчуття завдяки їм іще більше посилилося.

Перше кохання, сорокарічний чоловік і вісімнадцятилітня жінка, останній штрих до портрета, хроніка застуд та любовних утіх – в оповіданнях Тимофія Гавриліва лінії часу, почуттів і сюжетів сплітаються у заворожливий візерунок на крильці метелика.



Дивіться також:

Дидик-Меуш Г., Слободзяник О. Українські краєвиди XVI-XVIII ст. Слово - текст - словник.
Де твій дім, Одіссею?
Українські краєвиди XVI–XVIII ст. Слово – текст – словник
Оголошення:
Новини:

VIIІ Всеукраїнська конференція молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії та права у дослідженнях молодих учених» – 15 травня 2025 року

Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України», Інститут історії України НАН України, Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича запрошують до участі у VIII Всеукраїнській конференції молодих учених «Актуальні проблеми історії, філософії і права у дослідженнях молодих учених».

Відбувся публічний захист дисертації Ющука Володимира Леонідовича

18 березня 2025 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 35.222.01 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича Національної академії наук України, м. Львів відбувся публічний захист дисертації Ющука Володимира Леонідовича «Суспільно-політичні та соціокультурні процеси у Волинському воєводстві Другої Речі Посполитої (на прикладі Любомльського повіту)», представлену на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.01 – історія України.