Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує набір на навчання в аспірантурі у 2020 році

2020-07-13

О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України оголошує набір на навчання в аспірантурі у 2020 році.

Науковий ступінь: доктор філософії (кандидат історичних наук) з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія.

Спеціалізації: історія України, всесвітня історія.

Освітній рівень: третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти.

Нормативний термін навчання: чотири роки.

Форма навчання: очна (денна), заочна.

Навчання в аспірантурі здійснюється за рахунок коштів державного бюджету або юридичних чи фізичних осіб (на умовах контракту) в межах ліцензійного обсягу.

Прийом документів до 10 вересня 2020 р.

Контактна інформація:

м. Львів, вул. Козельницька, 4, каб.423

тел. роб.: (032) 270 70 22



Читайте також:

2023-05-31
30 травня 2023 р. старший науковий співробітник відділу “Центр дослідження українсько-польських відносин” Інституту українознавства ім.І.Кряп’якевича НАН України, доктор історичних наук Андрій Боляновський у рамках заершення наукового стажування в Інституті єврейських досліджень YIVO у Нью-Йорку виступив із науковою доповіддю на семінарі-вебінарі із доповіддю на тему “Українсько-єврейські відносини у контексті антисемітизму у Східній Європі у 1918-1939 роках”.

2023-05-27
Упродовж січня-травня 2023 року в рамках стажування в Дослідницькому центрі Eur’ORBEM / CNRS-Sorbonne Université (Париж, Франція) кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу української мови, історик-лексикограф Ольга Заневич ознайомилася з унікальним фондом Бібліотеки Центру славістичних досліджень (CES – Bibliothèque du Centre d’études slaves, Paris)

2023-05-27
6 червня 2023 року у Варшаві (Pałac Staszica, Sala im. Erazma Majewskiego) відбудеться наукова конференція «Спадщина Здзіслава Штібера до старих і нових тенденцій у слов'янському мовознавстві» / «Spuścizna Zdzisława Stiebera wobec dawnych i nowych tendencji w językoznawstwie slawistycznym», приурочена 120-їй річниці від дня народження вченого, чиє імʼя тісно повʼязане зі Львовом, а вклад у дослідження лемківського говору є неоціненним.

Оголошення:

Видання:

Гупало Віра. Бернардинський монастир у Дубні та фунеральна культура волинської шляхти в XVII – першій половині ХІХ століття ( за матеріалами археологічних досліджень)