Василь Горинь: Бібліографічний покажчик

Василь Горинь: Бібліографічний покажчик / НАН України; Інститут українознавства ім. І.Крип'якевича; Уклад. Л. Кужель; Упоряд. і ред. М. Дубас; Відп. ред. Ф. Стеблій. - львів, 2008. - 100 с.: 19 с. іл.

Бібліографічний покажчик друкованих праць Василя Гориня пілготовлений до 70-річчя від дня народження відомого українського літературознавця, естета, історіософа.

У покажчику відображено основні етапи життя та наукової праці вченого, подано бібліографічний опис (хронологічний та алфавітний) книг, статей, рецензій та інших друкованих досліджень автора. Охоплено науковий доробок В. Гориня за 1967-2008 рр., описано літературу про його науково-організаційну і редакторську діяльність.

Бібліографічний підсумок багаторічної праці Василя Гориня розкриває творчий ужиток ученого в галузі україністики, зокрема таких її ділянок, як шашкевичезнавство та грушевськознавство.



Дивіться також:

Ястремська Тетяна. Традиційне гуцульське пастухування
Федун Петро – «Полтава». Концепція Самостійної України. Том 1. Твори
Гаврилів Т. Знаки часу. Спроби прочитання
Оголошення:
Новини:

Запрошуємо узяти участь у Круглому столі "Багатовекторна пам'ять і війна: від конфронтації до консолідації суспільства"

Захід відбудеться за сприяння Національного фонду досліджень України у рамках виконання проєкту «Історична памʼять українців в умовах війни: від конфронтації до консолідації» (реєстраційний номер проєкту: 2023.03/0207).

Директора Інституту Ігоря Соляра обрано членом-кореспондентом НАН України від Відділення історії, філософії та права

Членом-кореспондентом НАН України від Відділення історії, філософії та права обрано директора Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, доктора історичних наук, професора Ігоря СОЛЯРА – відомого українського історика, дослідника військової історії, історії Західної України між двома світовими війнами ХХ ст. та сучасних державотворчих процесів.