Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Випуск 19

Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Вип. 19. Історія археології: міжособистісні та інституціональні комунікації. –  Львів: Ін-т українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, 2015. – 460 с.

У збірнику вміщено статті та публікації архівних документів щодо розвитку археологічних знань на теренах України і Польщі протягом ХІХ–ХХІ ст. Висвітлюються різноманітні аспекти наукових біографій археологів, епістолярна спадщина дослідників, досвід та сучасні виклики комунікативного простору наукової спільноти.

Редакційна колегія:

д.і.н. Олександр Ситник (головний редактор), 
- д.і.н., член-кореспондент НАН України Володимир Баран, 
- д.і.н. Микола Литвин, 
- д.і.н. Володимир Александрович,
- д.і.н. Леонтій Войтович, 
- проф. Ян Махнік, 
- проф. Сильвестр Чопек,
- д.і.н. Леонід Мацкевий, 
- к.і.н. Віра Гупало, 
- Володимир Петегирич,
- к.і.н. Наталя Булик (відповідальний секретар)

ISSN 2223-1218 

Англомовні публікації:



Дивіться також:

Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Випуск 20
Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Випуск 18
Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. Випуск 17 - II електронне видання
Оголошення:
Новини:

Реалізовано проєкт відеороликів спільно з ініціативами «#ШоТам» та «Локальна історія»

Упродовж лютого-квітня 2024 р. Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України долучився до реалізації проєкту мультимедійних ініціатив «#ШоТам» та «Локальна історія» зі створення 8 відеороликів рубрики «Нація підприємців: як українці бізнес будували».

Відбувся науковий семінар Ради молодих вчених за участю Владислава Кіорсака «Від льоду і полум'я до пера й пергаменту; Історія Ісландії в контексті розвитку саг»

11 квітня 2024 р. відбувся черговий науковий семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України, організований цього разу спільно з Підземеллям Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, Радою молодих вчених Відділення історії, філософії та права НАН України та ініціативою «Публічний лекторій: простими словами про складне минуле».