Фінансова підтримка від ALIPH Foundation

2023-04-27
В рамках заходів здійснених з метою захисту пам'яток культурної спадщини, що зберігаються у фондових колекціях Археологічного музею та Відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України за фінансової підтримки ALIPH Foundation (https://www.aliph-foundation.org/) було придбано необхідне обладнання та матеріали. Зокрема для безперебійної роботи осушувачів та іншого устаткування, яке забезпечує відповідний температурно-вологісний режим у фондових приміщеннях закуплено інверторний бензиновий генератор та запас пального. Для зберігання археологічних артефактів виготовлених з органічних матеріалів (дерева, шкіри), важливих архівних матеріалів придбано вогнетривку шафу. Також закуплено зовнішні диски, накопичувачі та модуль пам’яті, на яких будуть зберігатися важливі дані, зокрема оцифровані унікальні фото та кіноархіви з досліджень, які проводили науковці відділу у 1950-1960-х рр.

Щиро дякуємо Aliph Foundation за фахову й продуктивну комунікацію, консультації й поради, а головно допомогу, важливість якої складно переоцінити! Дякуємо й сподіваємося на майбутню співпрацю!

2023-04-27 ALIPH Foundation


Читайте також:

2024-04-18
У березні 2024 року науковці відділу української мови Інституту українознавства Національної академії наук України взяли участь у серії науково-освітніх заходів «Мовознавці актуалізують», які ініціювала катедра української мови Національного університету «Львівська політехніка».

2024-04-16

11–12 квітня 2024 р. у Інституті історії Варшавського університету відбулася міжнародна наукова конференція «Stosunki polsko-ukraińskie wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę: konteksty historyczne i współczesne», в якій взяли участь провідні історики та політологи Польщі та України, серед них наші колеги із відділу «Центр дослідження українсько-польських відносин».


2024-04-16

23 березня 2024 р. у Київському національному університеті Т. Шевченка відбулися річні наукові читання Національної академії наук вищої школи України, на яких обговорено актуальні проблеми розвитку науки, освіти та культури України, захисту її від новітньої російської агресії. Особливе зацікавлення викликали доповіді економіста Анатолія Кінаха, медикині Ольги Богомолець, фізика і перекладача Максима Стріхи, історика Георгія Папакіна. У виступі нашого колеги, завідувача відділу «Центр дослідження українсько-польських відносин» Миколи Литвина проаналізовано особливості польсько-українських міждержавних і міжнаціональних відносин, актуалізовано історіографічні та археографічні перспективи дослідження проблеми.


Оголошення:

Видання:

Модернізм в українській літературі ХХ – початку ХХІ століття: пам’ять, коди, практики: монографія