Фінансова підтримка від ALIPH Foundation

2023-04-27
В рамках заходів здійснених з метою захисту пам'яток культурної спадщини, що зберігаються у фондових колекціях Археологічного музею та Відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України за фінансової підтримки ALIPH Foundation (https://www.aliph-foundation.org/) було придбано необхідне обладнання та матеріали. Зокрема для безперебійної роботи осушувачів та іншого устаткування, яке забезпечує відповідний температурно-вологісний режим у фондових приміщеннях закуплено інверторний бензиновий генератор та запас пального. Для зберігання археологічних артефактів виготовлених з органічних матеріалів (дерева, шкіри), важливих архівних матеріалів придбано вогнетривку шафу. Також закуплено зовнішні диски, накопичувачі та модуль пам’яті, на яких будуть зберігатися важливі дані, зокрема оцифровані унікальні фото та кіноархіви з досліджень, які проводили науковці відділу у 1950-1960-х рр.

Щиро дякуємо Aliph Foundation за фахову й продуктивну комунікацію, консультації й поради, а головно допомогу, важливість якої складно переоцінити! Дякуємо й сподіваємося на майбутню співпрацю!

2023-04-27 ALIPH Foundation


Читайте також:

2023-05-31
30 травня 2023 р. старший науковий співробітник відділу “Центр дослідження українсько-польських відносин” Інституту українознавства ім.І.Кряп’якевича НАН України, доктор історичних наук Андрій Боляновський у рамках заершення наукового стажування в Інституті єврейських досліджень YIVO у Нью-Йорку виступив із науковою доповіддю на семінарі-вебінарі із доповіддю на тему “Українсько-єврейські відносини у контексті антисемітизму у Східній Європі у 1918-1939 роках”.

2023-05-27
Упродовж січня-травня 2023 року в рамках стажування в Дослідницькому центрі Eur’ORBEM / CNRS-Sorbonne Université (Париж, Франція) кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу української мови, історик-лексикограф Ольга Заневич ознайомилася з унікальним фондом Бібліотеки Центру славістичних досліджень (CES – Bibliothèque du Centre d’études slaves, Paris)

2023-05-27
6 червня 2023 року у Варшаві (Pałac Staszica, Sala im. Erazma Majewskiego) відбудеться наукова конференція «Спадщина Здзіслава Штібера до старих і нових тенденцій у слов'янському мовознавстві» / «Spuścizna Zdzisława Stiebera wobec dawnych i nowych tendencji w językoznawstwie slawistycznym», приурочена 120-їй річниці від дня народження вченого, чиє імʼя тісно повʼязане зі Львовом, а вклад у дослідження лемківського говору є неоціненним.

Оголошення:

Видання:

Гавінський А., Яковишина Я. Культури Трипілля та лійчастого посуду як приклад контактів енеолітичних спільнот