Фінансова підтримка від ALIPH Foundation

2023-04-27
В рамках заходів здійснених з метою захисту пам'яток культурної спадщини, що зберігаються у фондових колекціях Археологічного музею та Відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України за фінансової підтримки ALIPH Foundation (https://www.aliph-foundation.org/) було придбано необхідне обладнання та матеріали. Зокрема для безперебійної роботи осушувачів та іншого устаткування, яке забезпечує відповідний температурно-вологісний режим у фондових приміщеннях закуплено інверторний бензиновий генератор та запас пального. Для зберігання археологічних артефактів виготовлених з органічних матеріалів (дерева, шкіри), важливих архівних матеріалів придбано вогнетривку шафу. Також закуплено зовнішні диски, накопичувачі та модуль пам’яті, на яких будуть зберігатися важливі дані, зокрема оцифровані унікальні фото та кіноархіви з досліджень, які проводили науковці відділу у 1950-1960-х рр.

Щиро дякуємо Aliph Foundation за фахову й продуктивну комунікацію, консультації й поради, а головно допомогу, важливість якої складно переоцінити! Дякуємо й сподіваємося на майбутню співпрацю!

2023-04-27 ALIPH Foundation


Читайте також:

2024-07-19
У липні 2024 р. у Львівському музеї історії релігії відбувся семінар Інституту релігієзнавства – філія Львівського музею історії релігії та Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАНУ (відділи нової історії України й української літератури).

2024-07-15
Колектив Інституту українознавства ім.І.Крип’якевича НАН України висловлює щирі співчуття рідним і близьким із приводу непоправної втрати – смерті багаторічної працівниці Інституту Дарії КЛИМ. Нехай добрий, світлий спомин про Неї назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував! Світла і вічна пам'ять...

2024-07-12

1–4 липня 2024 року на базі Інституту медієвістичних студій Лідського університету (Велика Британія) відбувся черговий щорічний Міжнародний медієвістичний конгрес (Leeds International Medieval Congress 2024). Цьогоріч науковий форум був присвячений осмисленню проблематики «кризи» в усіх можливих аспектах цього поняття і зібрав понад 2700 вчених з усього світу. Серед понад двох тисяч доповідей учасники мали можливість заслухати виступ молодшого наукового співробітника відділу історії середніх віків Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, к.і.н. Ростислава Вацеби, котрий представив свої напрацювання у дослідженні демографічних та культурних наслідків кліматичної кризи пізньоантичного малого льодовикового періоду (536–560 рр.) на сході Європи. 


Оголошення:

Видання:

Місцеве самоврядування в Україні (ХХ – початок ХХІ століття). Західні землі: монографія