Фінансова підтримка від ALIPH Foundation

2023-04-27
В рамках заходів здійснених з метою захисту пам'яток культурної спадщини, що зберігаються у фондових колекціях Археологічного музею та Відділу археології Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України за фінансової підтримки ALIPH Foundation (https://www.aliph-foundation.org/) було придбано необхідне обладнання та матеріали. Зокрема для безперебійної роботи осушувачів та іншого устаткування, яке забезпечує відповідний температурно-вологісний режим у фондових приміщеннях закуплено інверторний бензиновий генератор та запас пального. Для зберігання археологічних артефактів виготовлених з органічних матеріалів (дерева, шкіри), важливих архівних матеріалів придбано вогнетривку шафу. Також закуплено зовнішні диски, накопичувачі та модуль пам’яті, на яких будуть зберігатися важливі дані, зокрема оцифровані унікальні фото та кіноархіви з досліджень, які проводили науковці відділу у 1950-1960-х рр.

Щиро дякуємо Aliph Foundation за фахову й продуктивну комунікацію, консультації й поради, а головно допомогу, важливість якої складно переоцінити! Дякуємо й сподіваємося на майбутню співпрацю!

2023-04-27 ALIPH Foundation


Читайте також:

2024-06-13

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас на ХІІ Наукові читання імені академіка Ярослава Ісаєвича, які відбудуться 20 червня 2024 року. 


2024-06-10
4–7 червня 2024 р. відбулась міжнародна конференція «Від багатоголосся досвіду до спільної антропології? Польща-Україна» у Музеї народної архітектури м. Сянок (Польща). Інститут археології та етнології Польської Академії Наук, Колегіум гуманітарних наук Інституту Історії Жешувського університету, Центр прикладної анторопології, Музей народної архітектури м. Сянок.

2024-05-30
Колектив Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України висловлює співчуття  науковій співробітниці відділу новітньої історії, кандидату історичних наук Марті Ігорівні Гавришко із приводу важкої і непоправної втрати – смерті Матері Наталії.

Вічна і Світла Пам'ять!

Оголошення:

Видання:

Словник української мови XVI – першої половини XVII ст.